SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 179
Witam,

od niedawna ćwiczę. W zeszłe wakacje chodziłem ponad miesiąc na siłownię i teraz znów chcę zacząć ćwiczyć. OD miesiąca robię pompki i 6 weidera. Zakupiłem z marbo ławkę ze stojakami(dokładnie tą: http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-lawka-ze-zintegrowanymi-stojakami-l002.html) z modlitewnikiem, oraz do tego zestaw gryfów (hantle, łamana i prosta) i obciążenia. Dietę mam ułożoną, już się do niej stosuję. Chciałbym żeby ktoś mi ułożył trening na masę, głównie moim priorytetem jest klatka oraz biceps i triceps.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 62

Wzrost: 174

Cel treningowy: Trening na masę

Staż treningowy na słowni: ponad miesiąc

Uprawiane inne sporty: siatkówka, piłka nożna, bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka ze stojakami i modlitewnikiem, gryfy łamane i proste oraz do hantli i wyatarczająco duże obciążenia.

Dieta: Dieta na masę, nie chcę jej dokładnie podawać, ale zostało poprawiona w innym temacie.

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak, lecz zamierzam brać Whey Protein
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Musisz zacząć ćwiczyć całe ciało.

A6W sobie daruj - to bardzo kiepski program.

Co do twojego planu to proponuje jakieś całościowe typu FBW, jeden zestaw 5-7 ćwiczeń, skupiaj się na podstawowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 priorytet HARDKOROWY TRENING !!! @SIŁA@

Następny temat

Trening z skoliozą i krzywą klatką

WHEY premium