SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na mase do sprawdzenia dla 16 latka 177cm 60kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zadnych dodatkow.

A nie masz wyciskania na klate wiec nie bardzo wiem o co Ci chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
dobra sorki cofam to co mówiłem, bo się troche pogubiłem z bicepsem ale juz wszystko rozumię. Tylko jedna sprawa jeszcze mnie zastanawia albowiem niewiem czy nie lepiej cwiczyc w tej kolejnosci : nogi,plecy,klatka,barki,triceps,biceps ? bo w pewnym artykule tak mówili ,czy w kolejnosci tak jak ty mówisz: nogi, klatka, plecy, barki, bic tric. Czy jest to obojętne.. bo sam już niewiem.

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Rob jak ja Ci mowie.

Wtedy partie wspolpracujace - np nogi i plecy maja miedzy soba mała przerwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
Ok, thx będe w tej kolejnosci robił co mówisz. Jeszcze raz wielkie dzięki :)

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Luzik, dawaj soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
dałem, dałem :)

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
Elo, to znowu ja mam pewne pytanie, albowiem mam dodatkowy sprzęt od wujka : gryf łamany,rózne 3 gryfy dłuzesze i krótsze,wiele obiciążenia ponad 150kg, a także 2 hantelki do których sobie moge dorzucic ciężarków ile chcem. Polecił mi abym sobie do cwiczeń dodatkowo robił rozpiętki hantelkami na ławce,martwy ciąg, na tricepsa oprócz francuza jeszcze te ćwiczenie z hantelkami i jeszcze dodatkowo oprócz wyciskanie na ławce poziomej także wyciskanie na ławce skośnej . jak myslisz mógłbym dodatkowo te ćwiczenia robić, czy mi to zaszkodzi? Bo ciągle mysle ze tylko te 2 serie na klate na ławce poziomej to mało mi da i efekty będa lipne;/ kolega tez się śmieje ze mnie i mówi ze jestem głupi, że ten plan mi nic nieda nawet gdy mam dietę. :( pomocy..

Zmieniony przez - bonkej w dniu 2010-11-02 22:39:03

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Masz po 3 serie, nie 2.

A wiedza ze bedziesz tym planem cwiczyc 3x w tyg?

Mysle ze oni uwazaja iz raz w tygodniu bedziesz to robil tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
Mam jeszcze pewne pytanie które mnie męczy.. jesli będe uzywał diety na mase + cwiczył na siłowni takim planem treningowym to nie zahamuje mi się przypadkiem wzrost? Mam w tej chwili 16 lat i 178cm, to trochę mało, a jesli chodzi o to jak rosnę to ponad rok temu wybiło mnie najszybciej , a tak od jakieś okkoło 3-4 miesięcy już wolniej rosnę ,ze brat o 2 lata młodszy mnie przerósł, o 2 cm wyższy jest odemnie.Niewiem teraz gdy będe uzywał diety z duza iloscia ww i bialka + silownia która moim zdaniem pewnie obciaza kręgoslup to przestane rosnac i zostanie mi 178cm;/ a to trochę mało jak dla mnie. Zebym jakies chociaz jeszcze 5 cm urósł to było by super. Pewnie znasz się na tym to mi doradzisz mam nadzieję..

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wzrost to cecha genetyczna - nie zatrzymasz wzrostu ćwiczeniami na silowni wiec spokojnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak efektów - zła dieta ?

Następny temat

Gdzie trenowac?

WHEY premium