SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy , czy dobry? prosze o opinie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
Ale jakim cudem mam robić martwy ciąg skoro nie mam sztangi i jak mam podciągnąć się na drążku 3 serię po 8 powtórzeń skoro nie dam rady się wie ej jak 2 razy się podciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
martwy ciąg możesz wykonywać też z hantlami nie tylko ze sztangą, a podciąganie rób w serii tyle powt ile dajesz radę ewentualnie dokładaj powtórzenia negatywne.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
No dobra a co z ciężarem? Jaki ciężar na początek i kiedy ewentualnie dokładać ciężar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136805
Mistrzu, napisz może co Ty tak w ogóle w tym domu masz z ciężarów, bo sobie rozpisujesz jakieś chaotyczne splity, dostajesz gotowca to narzekasz że sztangi nie masz, pytasz o sposób progresji ciężaru to jak Ty chciałeś progresować na tym SWOIM, POPRZEDNIM planie?

Taki ciężar na początek żebyś czuł ćwiczenie i nie łamał techniki

Dokładasz wtedy jak wykonujesz zakładaną ilość serii i powt i czujesz, że mógłbyś jeszcze więcej zrobić.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
nie , nie narzekam tylko po prostu chciałem się dowiedzieć czy martwy ciąg można robić z hantlami (wiem moze źle złożyłem zdanie , nie pod ten kontekst ) a z ciężarów to mam tylko 2x hantle + drążek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
p1kus
Ale jakim cudem mam robić martwy ciąg skoro nie mam sztangi i jak mam podciągnąć się na drążku 3 serię po 8 powtórzeń skoro nie dam rady się wie ej jak 2 razy się podciągnąć.



Dokup z czasem sztangę i obciążenie, bo bez tego solidnej sylwetki nie zbudujesz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
oczywiście hantle nie ze stałym obciążeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
kwestia planu i obciazenia wydaje mi sie juz jasna , narazie musi mi wystarczyc to co mam , natomiast z czasem cos dokupie . Teraz mam jeszcze jedno pytanie czy jak trenowałem w niedziele jeszcze na tym moim (kiepskim) planie , i mam zakwasy 2 dzien to zaczynać fbw czy moze odczekac az zakwasy mina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz zaczynać, byle nie przesadzać z ciężarami.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
jeszcze chciałem sie odnieść do fbw a mianowicie nie za bardzo wiem jak wykonać 2 ćwiczenia z hantlami a nigdzie nie moge tego znaleść
1: skłony z obciążeniem ( czy jak wezme hantle w dłon i bede robił skłony to bedzie dobrze? )
2: skłony z obciżeniem ( allaszki ) ( czy jak sie położę na plecach i dam ciężar na klatke piersiowa i bede robił brzuszki bedzie dobrze? )


Zmieniony przez - p1kus w dniu 2018-02-07 17:16:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia z krzywym kręgosłupem.

Następny temat

Co lepsze fbw czy rozłożenie na partie ?

WHEY premium