SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61
Witam.Mam 15 lat, 168cm wzrostu i ważę 59kg. Ćwiczę na siłowni rok i chciałbym zmienić swój plan treningowy(oczywiście do tej pory też go zmieniałem). Chciałbym ćwiczyć 5 razy w tygodniu 2 razy każdą grupę mięśniową oprócz pleców i nóg. Do tej pory miałem taki trening: PONIEDZIAŁEK:biceps+triceps+przedramie, WTOREK:klata+barki, ŚRODA:plecy, CZWARTEK:nogi, PIĄTEK:biceps+triceps+przedramie, SOBOTA:klata+barki, NIEDZIELA: wolne. Ćwiczyłem tym planem i rezultaty były w postaci masy i siły. Chciałbym ćwiczyć tylko raz w tygodniu każdej grupy mięśniowej, ponieważ obawiam się że będą marne efekty, gorsze niż na tamtym planie. Raz tak spróbowałem że ćwiczyłem grupę mięśniową raz w tygodniu, to miałem mniej siły na treningu. Proszę o pomoc w ułożeniu planu. Proszę o odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie dl Ciebie plan gdzie katujesz mięśnie 5 razy w tygodniu, w poniediałek styrasz triceps i na wtorek do klaty i barków nie będzie zregenerowany, jak chcesz trenwoać 2 razy w tygodniu daną partię wybierz FBW.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
tak jak pisze anubis FBW lub split 2 razy partia/tydz wszystko znajdziesz w tym linku https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

najlepiej wpisz tu swoja propozycje a ktoś na pewno poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61
Czy taki może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61
PONIEDZIAŁEK: klata+barki+triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61
ZA CHWILE PODAM CAŁY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
nacisnij na dole wyslij odpowiedz i wypisz tam cały plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61
właśnie tak próbowałem zrobić, chciałem wcisnąć enter żeby napisać niżej i się wysłało. ale napiszę w wordzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
bo nie pisz na dole wramce tylko nacisnij wyslij odpowiedz i tam w spokoju sobie go napiszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61
aha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu na mase !!!!!

Następny temat

Dieta i skóra

WHEY premium