SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy, na wszystkie partie ciała.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 429
aha i jeszce jedno niczego nie odpuszczaj po to nie wplywa na wzrost przy takich cwiczeniach nawet przy MC a spowodujesz tylko dysproporcje w sylwetce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
Slyszałem, ze mogą być problemy ze zdrowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 353
wiec nie musisz robic Mc ale cwiczenia na plecy i braki zdrowia ci nie zepsuja
a jak pisal john2005 beda dysproprcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec nie musisz robic Mc ale cwiczenia na plecy
A MC to ćwiczenie na co? Na biceps? Zrobisz jak zechcesz, ale nie zakładaj potem tematów w stylu "ból barku", "skrzywienie kręgosłupa" itp. Na pewno przysiady, wyciskanie sztangi (na barki) czy wiosłowanie przy użyciu dużych ciężarów nie pomogą Ci uzyskać upragnionej sylwetki. A wyprostowanie tego to już nie taka prosta sprawa.
Ale tak jak pisałem - zrobisz jak zechcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 429
no tak ale jak bys byl uwazny to bys wiedzial ze on te cwiczenia bedzie wykonywal na tej ławce co link podal a tam cwiczenia na plecy i barki da sie wykonywac przy o wiele mniejszych obciazeniach niz w MC

pisal ze nie bedzie wykonywal narzaie cwiczen ze sztanga a dla ogólnego rozwoju najlepiej cwiczyc wszystko a ta ławka do tego własnie słuzy :
ŁAWKA DO WZMACNIANIA MIĘŚNI BRZUCHA I INNYCH PARTII CIAŁA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
Nie chcę ćwiczyć z dużym obciążeniem, mam hantle 4 kg i wyciąg. Ćwiczenia na plecy przy uchwycie będę robił, zresztą cały czas robiłem, ale nie wiedziałem, ze są na plecy. Na barki już przedtem robił, no cóż podnoszenie hantli wzdłuż głowy to chyba nie jest nic strasznego. Co do martwego ciągu, nie znam żadnych ćwiczeń, ale słyszałem, że kręgosłup niszczą.

Jeśli ktoś chcę mnie poprawić to proszę, w końcu to ja tu zaczynam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
Powiedzcie mi jeszcze tylko, czy ćwiczenia z hantlami na barki są bezpieczne - od barków wzdłuż głowy.

Jako, że Ty john twierdzisz, że to bezpieczne, to chętnie przeczytam jeszcze kogoś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
z taki ciężarem będą.
ja osobiście (też 14) robię podrzut z 9kg sztangielkami, ale wcześniej robiłem naprawdę wiele treningów wprowadzających
mc i siady rób normalnie, ale uważaj na technikę i nie pchaj się na ciężary

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
Hmm, to co mógłbym robić na te barki, jeżeli hantle za ciężkie? Odpuścić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 429
przeciez skl15 jasno ja równiez napisalismy ze te cwiczenie jest bespieczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cezii - redukcja, na pewno dam rade

Następny temat

trening cel sila masa

WHEY premium