SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na masę - do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jaki trener?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
a ja tam myślę, że trzeba chłopakowi poprawić plan bo uparty jest. Jak tu tego nie zrobią to zrobi to "trener" i wyjdzie jeszcze gorzej. Sam doradzałbym basen i rower. Jakieś dżudo czy karate a ciężary potem. Ale jak ma być profesjonalnie to tylko tutaj!!!

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten plan jest taki wstępny, od września ma mi TRENER poprawić. Mam powiedzieć gdzie trenuje? xD

pS. Czy te ćwiczenia są tylko na mase? Bo trener mówił, że tak, piramida jest na siłe + mase (prawda? )

Zmieniony przez - Hadesziom w dniu 2008-07-10 21:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
nie jestem ekspertem w ukladaniu plano treningowych, troche sie orientuje ale inni znacznie wiecej, jednak dla mnie ten plan jest z dupy, nogi w tym planie zbyt lajtowo potraktowane plecy ****owo, na bicka i tricka tyle cwiczen ze hoho... tak jakbys ****a chial tylko to cwiczyc a reszte olac... Zapisz sie jak inni mowia na karate, judo, k1, wiecej szkody narobisz silownia niz pozytku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
trener mi dał plan na masę
Bo trener mówił, że tak, piramida jest na siłe + mase (prawda? )
Trener male ma pojecie, plan na mase? a czy jest plan na rzezbe?
NIE.
Mase czy rzezbe regulujesz dieta, przy rzezbie i masie mozesz sie kierowac jedynie tym co pisze w atlasie, chodzi o ilosc powt etc.
Sam plan " na mase" nie da ci masy bez diety ktora w twoim wieku jest calkowitym bledem i nieporozumieniem.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak , wiem... Chodziłem kiedyś na ju-itsu (czy jak to sie zwie) (czyt. dżu-dżitsu)... Ty, no ale dzięki siłowni wzmocnię się, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Siła na pewno pójdzie w górę

Choc tak czy inaczej troche masy by się zdało jak byś ważył 80-85 byłoby optymalnie dla Ciebie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie, jesli mialbys cwiczyc takim panem jak podales to to jest tylko smiech na sali, cwiczyc z glowa, napisales ze nie masz cwicze obciazajacych kregoslupa, prawie kazde cwiczenie go w jakims stopniu obciaza, brak podstaw = brak efektow.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Hadesziom

Widzę, że zapał jest konkretny. A co powiesz na FBW? Pomyślimy nad jakimś lżejszym co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moment (przepraszam, że nie odpisywałem, brak neta).

adzik123
To co ja robię (chodzi mi o ćwiczenia) to dla mnie jest śmiech, więc mam brać jeszcze lżejszy trening? . Trener zmieni mi plan od września, wkleję go.

rion10
Waga 75kg
Wzrost 181cm

To jest duża waga... No ale z drugiej strony gruby nie jestem... Ale ważę tyle, nie wiem czemu... To mam jeszcze przytyć? Nie rozumiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o tym treningu?

Następny temat

Split- partia 2x/tydzien

WHEY premium