SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny (prosze o sprawdzenie i poprawe)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 361
ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
sopel666

planu nie ruszasz kompletnie,bo nie ma po co.
chcesz,to mozesz biegac,robic inne rzeczy poza sala tylko pamietaj,ze aby rosnac musisz zorganizowac nadwyzke kalorii.
zeby za moment nie okazalo sie,ze ty nie tylko nie idziesz do przodu,ale nawet jestes mniejszy,niz byles.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 361
mam jeszcze pytanie na jak dlugo to jest plan? oraz czy co 6 tyg robic deloding? jesli tak to ile ma trwac deloding
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
sopel666

dotad,dopoki idziesz do przodu,czyli na bardzo dlugo.
tak,co 6tyg. deload bylby wskazany.
ile? kilka sesji.

w miare nabierania doswiadczenia bedziesz wiedzial,co i jak.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
traktor po co na poczatku postu piszesz nazwe uzytkownika?
przeciez wiadomo do kogo to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
davidooo

nie masz wiekszych zmartwien?

nie wiem...pewnie z przyzwyczajenia.
nie zawsze wszystko jest takie oczywiste.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 361
Wlasnie jestem w trakcie wykonywania tego planu. Mam nastepujace pytania.

Czy mozna dolozyc gdzies przedramiona? Jesli tak to czy w cwiczeniach grupy A czy B??

Kolejne pytanie dotyczy brzucha. Czy mozna dodac wiecej cwiczen na brzuch? Poniewaz boje sie ze wraz z dieta moge zpalac troszke tluszczy. No chyba ze jest to normalne przy budowaniu masy i pozniej trzeba zrobic plan odtluczajacy??

W grupie cwiczen B2 mam nastepujace cwiczenie: - wyciskanie na plaskiej(sztangielki) 3 x 8 i glowny problem to sztangielki ponieaz abym dokladnie wykonal to cwiczenie potrzebuje duzo mniejszego ciezaru niz zakladam na sztange. Czy zostawiac to cwiczenie i cwiczyc sztangielkami do puki nie oswoje sie z technika??

Czy mozga gdzies dolozyc cwiczenie na kapturki? Jesli tak to jakie przedtem robilem wznosy sztangi do brody.

Cwiczenie w grupie A2 - podciaganie na drazku/wyciag pionowy 4 x max / 4 x 6 wykonuje to pierwsze podciagam sie nachwytem a pytanie dotyczy przy jakiej liczbie podciagniec powieniem zaczac stosowac dodatkowe obciazenie o ile jest to wskazane

Cwiczenie w grupie A1 - wioslowanie 4 x 6 czy moge je zastapic cwiczeniem na maszynie? Poniewaz na silowni mam maszyna ktora dziala podobnie jak sciaganie linki wyciagu dolnego.



Mam jeszcze pytanie co do diety poniewaz zaczolem stosowac. I czy to normalne ze przy odstepach 3-4 godziny miedzy posilkami zdarza mi sie nieraz odczuwac glod? Czy powinienem jesc wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 361
r e f
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 361
r ef
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
sopel666

sopel?no widzisz,prawie o Tobie bym zapomnial.
sorry-juz patrze,co tam wymysliles.

1.
przedramiona.
na chama mozesz cos tam zrobic w dni,kiedy trenujesz plecy.
2.brzuch
nie ma takiej potrzeby.
zle kombinujesz.chcesz widziec miesnie w tym rejonie?to skup sie na diecie oraz treningu aerobowym.
3.
dokladnie-zostaw sztangielki.
4. kaptury.
rob poprawnie technicznie martwy ciag i wszystko bedzie ok.
5.drazek
oczywiscie,jak tylko jestes w stanie wykonac ponad 10 podciagniec-mozesz zaczac stosowac dodatkowe obciazenie.
6.wioslo
absolutnie NIE.
ma byc ciezej,a nie lzej.

nt.zagadnien dietetycznych pytaj w innym miejscu-ja tutaj orlem nie jestem.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki/Dużo czy mało ???

Następny temat

Jaki najlepszy trening

WHEY premium