SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Witam, na forum jestem nowy ale przeglądam już je sporo czasu. Wszystko zaczęło się od zrzucenia kilku kg, lekka dieta + ćwiczenia i udało się zrzucić 5kg. Jednak stwierdziłem że to mnie nie satysfakcjonuje i spróbuje zrobić tzw. kaloryfer. Ułożyłem sobie plan, jednak nie jestem pewien czy jest on dobry, ponieważ jestem totalnie zielony w tych sprawa i zwracam się z tym do Was. Tym planem ćwiczę już miesiąc, dietę również trzymam.
Wiek 15
Waga 65kg
Wzrost 177cm
Cel do osiągnięcia Przede wszystkim chcę uzyskać kaloryfer, jednak też jakieś ćwiczenia na pozostałe części ciała.
Staż 3 miesiące aerobów + miesiąc aerobów wraz z ćwiczeniami na brzuch
Aktywność fizyczna Prócz w-fu 2 dni w tygodniu i ćwiczeń to 0.

Poniedziałek:
2x80 brzuszków
2x15 pompek
skoki na skrzynie
2x20 przysiady(z plecakiem 5kg)
30 grzbietów
skip A,B
5min bieg w miejscu

Wtorek:
W ten dzień mam wf na którym staram się nie obijać, następnie w domu wykonuje te ćwiczenia każde po 30 powtórzeń.




Środa:
2x80 brzuszków
2x15 pompek
skoki na skrzynie
2x20 przysiady(z plecakiem 5kg)
30x unoszenie nóg
skip A,B
5min bieg w miejscu

Czwartek:
Tak samo jak wtorek

Piątek:
2x15 pompek
skoki na skrzynie
2x20 przysiady(z plecakiem 5kg)
30x unoszenie nóg
skip A,B
5min bieg w miejscu

Sobota:
Tak samo jak wtorek tyle że bez wf-u.

Na koniec dodam że trening wykonuje zawsze w godz. 18:00 trwa mniej więcej 40min. Byłbym wdzięczny za pomoc w ocenieniu tego planu, wiem że na pewno jest dużo do poprawy ponieważ tak jak pisałem jestem zielony w te sprawy. Zawsze robię rozgrzewkę i rozciąganie po ćwiczeniach. Myślałem aby dodać te ćwiczenia pozostałe do dni kiedy robię ćwiczenia na brzuch tyle że po ich skończeniu. Jeżeli chodzi o przyrządy niestety na razie nic nie posiadam. W razie jakiś pytań proszę pisać to dopowiem. Pozdrawiam i czekam na pomoc ;)



Zmieniony przez - David. w dniu 2012-12-05 15:44:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu.

Następny temat

Trening na podtrzymanie kondycji w domu.

Wiecej