SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan a kręgosłup

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, chodzi mi o to, ze od pewnego czasu odczuwam kregoslup. Czytalem ze niektore cwiczenia jak martwy ciąg obciążają kręgosłup (tego ćwiczenia akurat nie robie). Ćwicze regularnie od wrzesnia, wczesniej pare miesiecy barddzo nieregularnych cwiczen. Mam 16 lat, 175 wzrostu i chcialbym jescze urosnąć. Czy moglbym liczyc na wasza pomoc, w postaci napisania jakiegos planu (na mase) pozbawionego cwiczen obciazajacych kręgoslup ? z góry wielkie dzieki dodam że cwicze w domu mam do dyspozycji hantel, sztange, laweczke i dosc duzo obciazen. pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 68

Wzrost: 175

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: regularnie 4 miesiące

Uprawiane inne sporty: pilka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/hantel, laweczka

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jestem ekspertem ale prawdopodobnie przeciążyłeś kręgosłup
z maksymalnego ciezaru bierz połowe a jesli i to sprawia ci problem to nawet mniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Masy sztangielkami samymi nie zrobisz..

Martwy Ciag pRzysiady, wyciskanie na barki, wiosłowanie z tego jest masa

Zapewne zle cwiczyles jakie cwiczenia robiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Mam 16 lat, 175 wzrostu i chcialbym jescze urosnąć.

ćwiczenia nie maja na to zadnego wpływu, więc urośniesz tyle ile jest ci "dane w genach"

Czy moglbym liczyc na wasza pomoc, w postaci napisania jakiegos planu (na mase) pozbawionego cwiczen obciazajacych kręgoslup ?

Nie ma takiego planu, a jeśli już by był to nic na nim nie zyskasz bo 3/4 ćwiczeń wartościowych tam nie będzie, i połowy ciała by nie bylo. Więc nie słuchaj glupot odnośnie wzrostu, jak chcesz ćwiczyć to całe cialo, równomiernie.

Wklej swój dotychczasowy plan.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW z kilkoma priorytetami? - ocena, sugestie

Następny temat

problem z siłą klaty

WHEY premium