SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan WSB ocena

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
Siema, postanowiłem teraz zmienić plan na WSB dużo o nim słyszałem że jest dobry warto sprawdzić, więc postanowiłem troche o nim poczytać ułożyć coś w miarę, wzorowałem się na innych planach. Mój staż to 2 lata od września 2014 trzymam diete bardzo mocno, wcześniej jadałem też ok ale nie liczyłem tego. Robiłem dotychczas klasyczny split 3 razy w tyg od września 4 razy w tyg razem z nogami.
Ale robię go już dość długo praktycznie cały czas, robiłem też jakis czas FBW. Cel masa pociągnąć do końca marca, waga 87,5 wzrost 190cm

Trening, odwróciłem go nieco ponieważ bardziej pasują mi te dni myślę że nie powinno to robić różny mianowicie:

Poniedziałek ( dzień max, przysiady/ ciągi): (przerwy pomiędzy serami 2-3 min)
- martwy ciąg 3-5 powtórzeń, 3 serie ( i tutaj mam jeszcze pytanie jeśli chodzi o to że np martwy ciąg do max, i nie wiem ile robic tych serio itp jeśli ktos by mi mógł rozwinąć to bo nie jestem pewien czy dobrze myślę chcę miec 100% pewność )

-przysiady 3-5 powtórzeń, 3 serie

-Wyprosty nóg maszyna 12 powtórzeń 3 serie

-uginanie nóg maszyna ( dwugłowe) 10 powtórzeń 3 serie

-brzuch z obciążeniem i tutaj też że do max

-łydki ( dowolne ćwiczenie) tez do max


Środa ( dzień max, wyciskanie, góra) (przerwy 2-3 min):
-wyciskanie 3-5 powtórzeń 3 serie

-wyciskanie hantli skos górny/ lub rozpiętki 10-15 powtórzeń 3 serie

-wyciskanie żołnierskie, pierwsza seria 10 powtórzeń potem 3-5 powtórzeń, 3 serie

-podciąganie do 8 powtórzeń 3 serie

-dolny wyciąg brama/ lub wiosłowanie do 10 powtórzeń 4 serie

-bic + treic superseria

-Kaptury + przedramie superseria

Piątek (dzień dynamic, przyiady/ ciagi ) (przerwy 30-60 sec):
-przysiady 3 potrzórzenia 8 serii

-ciąg sumo 5-6 powtórzeń 4 serie

-ciąg na prostych nogach ( tz. ćwicznei dzień dobry ) 8 powtórzeń 4 serie

-wykroki 20 powtórzeń

-brzuch do max

-łydki do max


Sobota( dzień dynamic, wyciskanie/ góra) (przwrwy 30-60 sec)
-wyciskanie 3 powtórzenia 10 serii

-pompki z ciężarem do max

-barki serie łączone, tył i unoszenie na boki do max

-bic+ tric supeersia

-przedramie+kaptur superseria


Z góry dzięki za pomoc. Pozdro!

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
No jak sama nazwa wskazuje - w push - wszystkie ruchy wypychające/pchane. W pull wszystkie ruchy przyciągające.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Po pierwsze to ankieta naszego działu. A po drugie - dlaczego trening ze stajni westside barbell - chyba że to WSB to skrót od czegoś innego??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
dlatego że, polecają go, ze podobno sprawdza się dobrze na rozwój siły masy... i sprawność ogólną

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Sprawdza się. Ale przy Twoim stażu nie koniecznie to będzie optymalne rozwiązanie moim zdaniem. Oczywiście zrobisz jak zechcesz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
przy moim stażu tzn? za mały czy za duży, dlaczego miałby się nie sprawdzić. Co do planu czy jest dobrze ułożony ? może jakis inny polecasz?

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
No 2 lata to wcale nie tak dużo. A co do planu - to ktoś go ułożył tak a nie inaczej. I jak chcesz go wypróbować - to raczej powinien być zrobiony w całości tak jak założył jego autor z ewentualnie jakimiś niewielkimi indywidualnymi korektami.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
wzorowałem się na pewyn kanale na youtube i ułożyłem prawie taki sam jak oni. A co do planu to polecasz jakis inny jaki mam zastosować? i jeszcze pytanie o co chodziz tym że martwy ciąg do max? czyli ile mam zrobic serii i powtórzeń

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Nie wiem co poeta miał na myśli - sprawdź sobie na ich stronie. W artykułach powinien być omówiony ten trening. Nie uczę się czyichś treningów na pamięć, bo mi to do niczego nie potrzebne.

Natomiast co do treningu konkretnie dla ciebie, to pogadamy jak zastosujesz się do regulaminu naszego działu. Na razie nie widzę tu wypełnionej jak należy ankiety naszego działu, o którą prosiłem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
a mógłbyś mi ją podesłać?

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Sprawdzałem w naszej wyszukiwarce i na sfd też masz fajny art o swoim treningu westside barbell. Także tylko trzeba poszukać no i poczytać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
patrzyłem na nie, leczy tamten testowali chłopaki z warszawki koks nie wiem czy z nasz i oni opisali go w miarę dokładnie

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyżyłowanie nóg.

Następny temat

Ile ćwiczeń na poszczególny aktony barków bez przetrenowań

WHEY premium