SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy - pomocy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Witam

Mam dużą prośbę do was o pomoc w wyborze odpowiednich odżywek oraz ułożenie jakiegoś przyzwoitego planu treningowego.
Wzrost: 184 cm
Waga: 72 kg

Ćwiczę już od dawna, ale nic mi nie wychodzi z założonego postanowienia. Chciałbym ważyć 80-84 kg, ale żeby wagę głównie stanowiły mięśnie nie tkanka tłuszczowa. Chciałbym zgubić te cholerne, boczki i trochę brzucha ponieważ mam bardzo twarde mięśnie brzucha, ale wszystko jest schowane pod tłuszczem. Chciałbym jakieś odżywki żeby pomogły mi robić masę mięśniową, a nie tkankę tłuszczową. Byłem kiedyś bardzo gruby i dużo czasu zajęło mi to żeby dojść do takiej wagi więc jakoś nie widzi mi się znowu obrastać w tłuszcz.
Jeśli chodzi o ćwiczenia to aeroby robię 2-3 razy w tygodniu biegam po 40 minut i 3 razy w tygodniu robię ćwiczenia siłowe głównie na plecy, brzuch, klatkę piersiową i ręce.

Do dyspozycji mam bieżnię, hantle, drążek do podciągania, ławkę prostą i skośną. Czy jest szansa dojść do założonej masy ćwiczą w domu na tym co posiadam ? Ewentualnie może polecilibyście jakieś dodatkowe sprzęty jakie mógłbym zakupić oczywiście w granicach rozsądku cenowego :) ?

Przesyłam swoje zdjęcia. Wiem, wiem suchoklates, ale myślę, że z waszą pomocą może uda mi się to zmienić :P







Z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
warto zainwestowac w sztange prosta jeszcze
trenuje sie cale cialo
czytaj jak ulozyc trening (od razu zabierz sie za split, bo miesnie przyzwyczajone do wysilku), do tego dieta z dodatnim bilansem kalorycznym i rośniesz, a odzywek zadnych nie potrzebujesz
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Znalazłem taki Split:

Poniedziałek:
Klatka:
- Wyciskanie sztangi plasko 10<8<6=6
- Wyciskanie sztangielek na lawce skośnej 10=10=10=10
- Rozpietki na lawce skośnej 12=12<10=10
Triceps:
- Pompki na poreczach 12<10<8<6
- Francuskie wyciskanie sztanga w lezeniu 10=10=10=10

Środa:
Plecy:
- Martwy ciag 10<8<6=6
- Podciaganie na drążku szerokim nachwytem 10=10=10=10
- Wiosłowanie sztangielka w podporze o ławke 10<8=8=8
- Szrugsy 20<15<10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztanga 12<10=10<8
- Uginanie ramion ze sztangielkami sztangielkami uchwycie młotkowym 10=10=10=10

Piątek:
Nogi:
- Przysiady za sztanga na barkach 10<8<6=6
- Prostowanie nog w siadzie na maszynie 10=10=10=10
- Uginanie nog w lezeniu na maszynie 10=10=10=10
- Wspięcia na palce w siadzie 20<12<10=10
Barki:
- Wyciskanie sztangi z za głowy 12<10<8=8
- Unoszenie sztangielek bokiem 10=10=10
- Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia 10=10=10

Myślę, że byłby dla mnie odpowiedni tym bardziej, że spokojnie można wykonać go w domu, jak myślicie ? Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć czy do tego planu dołożyć sobie jeden lub dwa dni na bieganie. Co do odżywek to myślałem chociaż o jakimś białku i BCAA, chyba nie zaszkodzi, a trochę pomoże ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
BCAA - jak masz chajs i Ci go nie szkoda - warto.
Białko - jak nie masz diety to raczej nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
jak na sprzet ktory posiadasz trening ok

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
A jakie białko i BCAA możecie polecić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hantelki z srednica gryfu 31 czy 27?

Następny temat

BÓL W PRZEDRAMIENIU

WHEY premium