SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwo a masa (by Ambroziak)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Widać - istnieją też wyedukowani farmaceuci.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a propo mojego tematu, to bede pil tylko raz na 3, 4 tyg, juz nie co tydzien :) dodam ze odrazu jak koncze to wypijam bialko na noc i biore wlasnie magnez chela mag b6 forte + cynk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tak na marginesie - 2 MZB po imprezie i nie ma kaca. Sprawdzone...!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ogolnie rzadko kiedy miewam, bo tyle nie pijam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przy takiej czestotliwosci jak i ilosci jesli jestes pelnoletni nie widze problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pozwolilem sobie rowniez zmienic temat aby w przyszlosci latwiej bylo odnalezc wiecej wskazowek w tym czestym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Faktycznie - teraz bardziej jasne, jak jasne pełne.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma sprawy, zdrowko hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
Co do piwa te czytałem niejeden artykuł ,piwo jest zdrowe ale na pewno nie Żywiec który po przejęciu krwiożerczych Holendrów co zlikwidowali konkurencje przez wrogie przejęcia mocno spadł na jakości to już nie ten sam Żywiec co kiedyś.Za to cenie sobie inne gatunki które można zaliczyć do zdrowych takie jak Piwo żywe niepasteryzowane i inne.
No z apteka to rzeczywiste dziwna sytuacja bo ja pytałem kiedyś o olimp to w aptece powiedzieli ze to śmieciowa firma .I nadal niewiele jest w aptekach ale już lepiej niż kiedyś. Obecnie w niektórych aptekach taniej niż na aukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widac farmaceuta nie wiedzial co powiedziec

coz robic ...
wazne ze masz wlasny rozum i potrafisz rozroznic co jest warte a co nie Twojej uwagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

Następny temat

Kolagen Activ Plus

WHEY premium