SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy srodek inj

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
Witam.Po raz setny.Sytuacja sie zmienila poznalem przez kolege nowego dilla z podobnym towarem wiec


1. WIEK: 20
2. WAGA: 95
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 43,5cm
-klatka:
-udo:
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata serio
6. DIETA: ostatnio bylo zbyt duzo wegli na tym cyklu chcialbym je troche obciac moze do 6g na dniach bede cos tworzyc
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta solo
8. TRENING: silowy
9. CEL CYKLU: dobrej jakosci masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 3tyg
11. POZIOM BF%: 18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: po mecie wypadlo troche wlosow
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140kg
-martwy ciąg: przerwa
-przysiad: 100 seria

Chciałbym abyście polecili mi jakis cykl. Jestem jeszcze mlody mam 20 lat wiec nie chce wchodzic no mocna bombe najlepiej na cos po czym mozna odblokowac sie samym clomem.Myślalem nad propa 100mg e2d przez 8-10tyg i na 5tyg przed koncem dorzucic wino ale naczytalem sie o bolu po iniekcji zdretwialych nogach itd. i troche mnie to wystraszylo samego kłucia sie nie boje ale po prostu nie chce chodzic jakbym dostal wpi**dol... towar od PMP propa z tej firmy podobno zawsze strasznie boli druga sprawa ze nie mam doswiadczenia w tym wiec klul bym sie w uda bo nie widzi mi sie robienia sobie samemu zastrzykow w dupe.Moze cos innego niz propa?Szukam czegos w miare lajtowego dill ma duzy asortyment ale wszystko ug. Wszystkie rady mile widziane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
obciac do 6g?to ile teraz op*****lasz?polec tego propa solo jak napisales ale bez wina,maks 8 tyg

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
1-8 prop 100mg e2d
4-9 winko 30-40mg ed
LUB
1-10 enan 250 e5d
7-12 wino 30mg ed

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
1-10 t.enan, 250 mg e4d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
133mhz 7,5-8g :) podlalo mnie na mecie ale zrobilem w 5 tyg praktycznie 11kg troche glupota sila mocno poszla ale co z tego jak redukowac trzeba... a mozecie podac dawkowanie cloma po cyklu? 133mhz dlaczego bez wina? myslalem ze wino ladnie mnie ubije po cyklu chodzi Ci bloka wiekszego i clom nie wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
jestes podlany to nie widze sensu brac wina to raz dwa sa tematy o odblokowaniu sie clomidem po propie wiec zapraszam do lektury

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Sorry, że się tak trochę wbije w temat. Poleciłbyś 133 jakieś IA do teścia(długi estr, mix) przy redukcji? Np ATD? czy lepiej solo teść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
Zamierzam wyredukowac przez ten miesiac jeszcze z 4kg wtedy bedzie fajnie wygladac sylwetka tylko ze chudo dlatego myslalem nad 1-8 prop 100mg e2d i 4-9 wino 30mg Pytam tylko czy clom wystaczylby po takim cyklu czy lepiej nie ryzykowac.I jak to jest z tymi zastrzykami naprawde propa tak boli?Nie jestem jakas ciota xD ale chce wiedziec na co sie pisze jak uda czy dupa bedzie bolec i dretwiec to jak wy robicie nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nie stosowalem IA nigdy

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
Co do IA TO JAK PROCEK. Z cyklem zrob tak jak chłopaki Ci radza propa solo ewentualnie enan/cypio, ja jeszcze bym sie skusil na powtorke z mety tylko tym razem miske porzadnie przypilnowal Co do propa to sprawa indywidualna jednego boli drugiego nie ,duzo tez zalezy jaki lab a do jakich jeszcze masz dostep ?

1-8 prop 100mg e2d

Albo:

1-6 meta 30mg ed

Zapomniałem dodac ,że jak bym wybral 2 opcje to bym jeszcze z 4 tyg odczekal a jesli 1 startował nawet dzis

Zmieniony przez - kacperek12 w dniu 2012-05-16 23:06:21

" W tym kasynie do gry zasiada śmierć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
przeszlo mi przez glowe 1-5 meta 30mg ed 1-8prop 100 mg e2d obcinajac wegle. niedlugo da mi rozpiske towarow wiec bede wiedzial polecal mi pmp mowil ze ludzie sa zadowoleni takze nie wiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedłuzyć cykl czy nie potrzebna pomoc

Następny temat

Oryginalne srodki

WHEY premium