SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz z systemem treningowym HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
[B]Nie wiem czy myśle dobrze ale chodzi o to że po mikrocyklu 5 nastepuja ta faza negatywna i załozmy w tej fazie wykonujemy np 5 powtórzen i 3 powtórzenia robie z pomocą partnera a 2 kolejne sam tak ?[/B]- mylisz tutaj powtórzenia wymuszone z negatywami
Zrób tak, jesli skonczysz mikro 5 -tki. to załóz ok 105%-110% maksa dla mikro 5 i starasz sie robic po 5 powtórzen,tylko te powtórzenia wyglądają tak ze np w wyciskaniu lezac ty sam opuszczasz (ruch negatywny) sztange a partner treningowy pomaga ci ją wypchnąc do góry (ruch pozytywny). pamietaj ze ten rodzaj treningu stosuje sie tylko w okreslonych cwiczeniach i w b.duzym stopniu obciąza CUN

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3499
Witam. Nie chcąc zakładać nowego tematu postanowiłem napisać tutaj. Otóż skończyłem wlaśnie wczoraj mikrocykly 10 -tek pierwszego w moim zyciu HST i powiem tak: Jestem bardzo zadowolony siła, obwody skoczyły. Teraz czeka mnie mikrocykl 5-tek a po nim Negatywy i tutaj własnie tkwi mój problem otóż wyszło tak że nie bede miał u swego boku partnera który mi pomoże i teraz pytanie do was czy robić negatywy sam zakładając cięzar z ostatniego treningu 5-tek czy lepiej wogule nie robic negatywów i poczekać do nastepnego HST, do którego przymierzam się odrazu po dotychczasowym HST ? Czekam na odpowiedzi pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3499
Podpowie ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3499
Podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
Jesli nie ma kto pomagac ci w negatywach to po porostu je odpusc i zrobc znowu 2 tygodnie 5-tek czyli 5-tki 4 tygodnie zamiast 2 ,bardzo duzo osob tak robic i ja tez: )

Masa siła ,siła masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 904
Robisz ile mozesz (np 3 powtorzenia) sam a potem partner pomaga jak nie dajesze rady. Mozesz tez cwiczyc maxem caly czas, ale ja robie tak ze podnosze ciezar jak sam dam rade 5 ruchow w 3 seriach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62161
Ciekawie musiał by wyglądać trening negatywów robiąc go bez pomocy partnera.He he.
Trenujesz sam,to robisz trening na maksymalnym ciężarze.Wszystko jest wyjaśnione w postach podwieszonych.Trzeba tylko je czytać.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
negatywy to nie jedyne rozwiazanie. skorzystaj z drop setów, clusterów, rest pause

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3499
Dzięki wszystkim za rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15 latka.

Następny temat

Reka w gipsie i gruby brzuch,

WHEY premium