SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na siłowni..... w UK

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Witam wszystkich Mam bardzo nietypowy problem, ale od początku. Mniej więcej od lutego regularnie ćwiczę na swojej domowej siłowni. W te wakacje jadę na miesiąc lub trochę więcej do Londynu, ale nie chcę narazie robić przerwy, dlatego postanowiłem zapisać się tam na siłkę :P i tutaj zaczynają się problemy:
1) Jakie panują zasady na takiej "publicznej" siłce? Co powinienem ze sobą nosić? Jak się zachować? itp...
2) Angielski trochę znam, ale ni ch... nie znam wyrażeń z siłowni. Widział ktoś gdzieś jakieś rozmówki, czy spis wyrażeń albo chociaż słówek co i jak się nazywa? :D Bo w końcu będzie trzeba się jakoś dogadać :)
Mam nadzieje że pomożecie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Cwiczylem hmmm na 10-15 silowniach w UK wszedzie jest to samo tzn wbijasz robisz swoje i wychodzisz wiem ze w PL wszyscy sie witaja ale tu tak nie ma ....

PS Rozpisz sobie najpierw plan i nie nasladuj chociarz ludzi na silowniach bo 90% nie ma pojecia co robi !!!!!!!!!!!!

PS2- nie pij bialka po treningu hehehe

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Mam nadzieję że to coś Ci pomoże:
https://www.sfd.pl/Słowniczek-t43477.html



Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2010-06-19 21:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
1. Zasady to niew******laj się na siłę na maszyny , daj wszystkim grabe na wejście, noś ręcznik, swoją wodę, nie cwaniakuj i się nie popisuj.

Był kiedyś taki temat jak koleś się wybierał pierwszy raz na siłkę i pytał co ma robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
ale tu jeszcze dochodzi różnica kulturowa

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
na pierwszy raz będzie trema w hooj więc po prostu podaj rękę każdemu przy wejściu, nie wdupczaj się komuś w serię i bardzo dużo obserwuj jak się zachowują inni wchodząc, bo to w końcu uk a nie polska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
No właśnie, treme miałbym idąc pierwszy raz na siłownię gdzieś w moim mieście, a co dopiero mówić tam, razem z wielkimi murzynami i praktycznie zerową znajomością "siłowniowego" angielskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
czyli to będzie ogólnie twoja pierwsza wizyta na publicznej siłowni ? Jeśli tak to idź przed wyjazdem do jakiejś polskiej siłki z kumplem żebyś załapał klimat i stosunki z ludźmi którzy tam przychodzą. Wtedy będzie Ci 100 razy łatwiej niżbys miał bić na żywioł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
załóz koszulke "ajm from połlend" i każdy skuma coś Ty za jeden

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
AHHAHAAAHAH orson sog normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Hm... Nie wiem czy będę miał czas wdepnąć do takiej publicznej siłki w Polsce. A z tą koszulką to chyba jednak zły pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
wbijaj normalnie na luzie bendziesz uczeszczał tam ze by ćwiczyc,nie wpieprzaj sie komus na stanowiska i rób swoje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening działa na Was najlepiej?

Następny temat

ocencie mniej wiecej:)

WHEY premium