SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na siłce

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2190
Witam! Mam zamiar zapisać sie na siłkę ale...wstydzę się z denia:/ bo jestem szczupły... 188 cm 70 kg wagi. Może jakieś rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7680
Miałem ten sam problem w czwartek sie przełamałem i poszedłem pierwszy raz. Nie ma sie czego obawiac smiało idz.
Wejdz przywitaj sie, nie szpanuj co ty nie jestes za strongman to wszystko bedzie okey. Byłem pierwszy raz a juz mam pierwszych kumpli tam wiec sie nie obawaiaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2190
Szczerze mówiąc to jakis zas temu chodzilem na siłke ale to tylko kilka razy:D i z tym przywitaniem to wiedzialem:) tak mysle czy na silce moze ktos mi doradzic co i jak...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7680
Pytaj wiekszych napewno Ci cos podpowiedza. A jak Ci sie poszczesci to bedzie tam jakis trener- u nas jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
tak na siłce być normalny miły a każdy ci pomoże i poprawi w technice wykonywanych ćwiczeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka

Następny temat

Suplemety ze Szkocji Pytanie do mieszkjących w Szkocji Dundee

WHEY premium