słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2180

...
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Tomasz Frankowski zdobył swojego pierwszego gola w drugim meczu w barwach Elche. Klub, w którym występuje napastnik reprezentacji Polski, pokonał Polideportivo Ejido 2:0 w drugiej lidze piłkarskiej Hiszpanii.

Frankowski wpisał się na listę strzelców w 70. minucie. Dziesięć minut później rezultat ustalił Luis Gil Torres.

31-letni były napastnik Wisły Kraków 30 sierpnia podpisał trzyletni kontrakt z Elche. W nowym zespole zadebiutował 11 września w spotkaniu z Levante (przegranym 0:1).

No i tak Tomek rozpoczal swoje strzelanie w hiszpanskim klubie. Oby taka skutecznosc zachowal do zakonczenia kariery

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Bravo Franek

Mam nadzieje,że postrzela sporo bramek rywalą

...
Cool ... tylko że te Elche na 11 miejscu dopiero i nie wiem czy Frankowski rozstrzela się tak by poprowadzić tą drużynę do awansu To będzie trudne .

Yakubu86

...
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ciekawe jak tam mu się ułoży, najtrudniejsza jest do zdobycia 1 bramka, więc powinno pójść z górki.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Jest naprawde dobeym zawodnikiem ale osobiscie nie sadze zeby zrobił kariere w Hiszpanii.

Hiszpania: Czwarta bramka "Franka"

W meczu 8. kolejki hiszpańskiej drugiej ligi pomiędzy Albacete a Elche (1:2) na listę strzelców wpisał się reprezentant Polski, Tomasz Frankowski.

Były piłkarz Wisły Kraków strzelił gola na 0:2 w 67. minucie spotkania. Frankowski grał od początku meczu.

Dla popularnego "Franka" była to czwarta bramka na hiszpańskich boiskach.

Elche odniosło drugie wyjazdowe zwycięstwo w obecnym sezonie i z dorobkiem 13 pkt, zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli.