SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy dzień na siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
jak jestes kompletnie zielony i chudy, szukasz najwiekszego byka na silowni, podchodzisz, mowisz ze chcesz wygladac tak jak on i pytasz co musisz robic, i cie pokieruje

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
dziwne macie te sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 463
Nie no nie jestem chudziną ;D
Mam plan i diete.Myśle że jakoś to będzie.Wieczorem napisze jak było :D

Grex55

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja jak pierwszy wszedłem, to przywitałem się z każdym, poszedłem się przebrać, spojrzałem na rozpiskę... i wszedłem na salke ćwiczyć. I trochę się gubiłem ze sprzętem, to mi nie którzy pomogli, ale tak to rób swoje i nie patrz się na innych. Ja tam chodzę bez żadnych kumpli i jakoś mam motywację, bo na siłowni się ćwiczy a nie gada.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 463
Powiem wam niebyło najgorzej trochę byłem skrepowany wchodzę a tam sie koksy patrzą. Posiedziałem na rowerku obserwując koksow. A potem wziąłem sie do swoich ćwiczeń
Od czegoś trzeba zacząć

Pozdro :)

Grex55

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Ja pierwszy raz poszedłem tak na serio tam ćwiczyć w te wakacje, jakoś połowa lipca;p. Wcześniej bywałem tam na wf i machałem sztangą albo rekordy mc sobie robiłem :). Wiedziałem jak się zachowywać, itp bo przeczytałem jeden temat i wiedziałem jak ćwiczenia wykonywać, bo w garażu tyrałem :D.


Zapytałem się dwóch kumpli czy będą szli trochę pokoksować ;) i będzie raźniej, bo tak samemu wbić trochę chvjowo ;d, a tym bardziej, że w ten dzień miałem zestaw dyskotekowy . Ale nikogo nie było przez cały trening :D. W drugi dzień przyszedł taki jeden typek, a w następny trening już trochę wiary się zebrało ale pojechali na klate i wyszli

Zmieniony przez - man1ek93 w dniu 2010-08-04 09:19:57

Zmieniony przez - man1ek93 w dniu 2010-08-04 09:20:35

Zmieniony przez - man1ek93 w dniu 2010-08-04 09:22:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ah pamietam te 5 serii na biceps po 50 powtórzeń i niewład ręki nazajutrz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3231
Ja pamiętam mój pierwszy raz na siłowni jaja były ... Poszedłem z ziomkiem przebraliśmy się przywitaliśmy się ze wszystkimi ziomek zaczoł swoie robić ja poszedłem na ławeczke i robiłem klate [jak to świerzak 30 kg na gryfie i cisnołem] ;p 4 koksów stało trochę dalej i się na mnie dziwnie patrzyli no to ja specjalnie bliżej nich podeszłem łapke zaczołem robić oni się patrzą jak prawie z niczym się męcze a ja do nich mówie : wiem chłopaki że jestem wielki [miałem wtedy 27 w bicu] no ale niestety nas pięknych jest mało może też kiedyś tacy będziecie... Koksy mało nie zjedli mnie śmiechem od tamtej pory zziomkowałem się z nimi i trenuję pod ich skrzydłami :] ogólnie jaja są na siłce =]

-= WIDZEW ŁÓDŹ =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Ćwiczyłem wtedy u kolegi. On był trochę bardziej doświadczony bo już trochę machał sztangą Nie chwaląc się teraz go dogoniłem a nawet i przegoniłem :>

Żadnego stresu nie było. Rodzinna atmosfera

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1779
a ja jak pierwszy raz poszedłem to mówili żebym sztang nie giął, ahh te stare dobre 60kilo kości i skóry

"Iskra się tli mili,
marszczą się brwi d****i,
czego byśmy nie mówili,
sedno tkwi w jednej chwili..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB czy BCAA,a moze nic HIIT

Następny temat

Dwa głupie pytania

WHEY premium