SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl (metanabol) - względnie zdrowo i rozsądnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 639652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6351
"Pokaż mi swoją dietę, a powiem Ci kim jesteś" - cały czas aktualne. Śmieszą mnie ludzie, którzy pytają: "Co mam jeść do mety?" albo "Jaki rodzaj diety do mety?". Ludzie zastanówcie się.
Meta to nie są magiczne cukierki na masę.

Don't tell me what I can't do! Never!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
swojego czasu fajny program emitowało bbc chyba jak dobrez pamiętam
"jesteś tym co jesz"
pokazywakli takich grubasów wpieprzających fast foody pijących na umór cole jedząc do tego chipsy etc etc

przechodzili na diete 'trawiasto-mięsistą' no i leciał fat leciał z odpowiednimi ćwiczeniami

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Hmm... Myśle że 60 tabsów na cykl byś mogl wciągnąć:)
100 tabs by było za duzo na Ciebie bo zdeka mało wazysz;/
weź cykl na 3 tygodnie, czyli 2-3-2 wyjdzie 59 tabs. Pamietaj o wątrobie... Ja zjadlem 200 tabs bez żadnych leków i mi nic nie jest, ale lepiej nie ryzykować... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Hmm... Myśle że 60 tabsów na cykl byś mogl wciągnąć:)
100 tabs by było za duzo na Ciebie bo zdeka mało wazysz;/


jakbyś miał jednak brać mete to nie słuchaj tych głupot.. tylko weź min. 100- inaczej nie ma sensu sie truć.. i żadnych piramidek..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2748
tez myslalem o 100tabsach i bez piramidek bo zadko kto sie bawi juz w takie cos + dieta i zabezpieczenie watroby itp.co wypisalem wczesniej.

Na sucho to nawet trawa nie urośnie %-D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4566
ile zincas forte do mety żeby względnie mało syfów było? ile kto jadł 2-razy dziennie czy więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Bez piramidek? Tzn jak?
Mówie Ci że na pierwszy cykl 60 tabs w zupełności wystarczy:) Zauwazysz efekt już po pierwszym tygodniu. Jesli chcesz 100 tabs to rozloż cykl na 5 tyg tak jak ja to robilem czyli 2-3-4-3-2 (efekt 8 kg)i bez żadnej diety.. jadlem co chcialem. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2748
serio ??? czy jest to mozliwe ??? a jaka mete jadles ? i nie miales diety ? to masz tendencje chyba do tycia bo to niemozliwe..

Na sucho to nawet trawa nie urośnie %-D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Destroys nie sluchaj bzdur,
dieta to klucz w tym sporcie i na tym sie koncentruj a nie na tym jak oszukac na cyklu i jesc "co sie chce"
Piteros takie rady schowaj sobie do kieszeni..

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ODBLOK po dlugim cyklu

Następny temat

prolongat teraz winko

WHEY premium