SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl (metanabol) - względnie zdrowo i rozsądnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 638909

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
mam 19 lat, 186 wzrostu, waze 80kg, ternuje od 2 lat, ale na pocztaku nie wiedzialem zbyt duzo o diecie itp. wiec niezbyt dobrze mi szlo. od kiedy sie zainteresowalem bb i poczytalem troche w necie na ten temat przytylem 10kg w 5 miesiecy z 70kg do 80kg. i to bynajmniej nie obroslem tluszczem :), aczkolwiek teraz moje przyrosty zaczely zwalniac moim celem jest przytycie do 90kg. postanowilem pomoc sobie sterydami, do wyboru mam metanabol i jakis steryd do wstrzykiwania, nie wiem jeszcze jaki bo nie gadalem z gosciem, wiec teraz spytam tylko o mete. mam 3 pytania:
1. ile procent przyrostow uzyskanych meta da sie zatrzymac?
2. jakich przyrostow moge sie spodziewac biorac mete w jednej dawce z rana (10mg) przez 6 tygodni (oczywiscie mam ochrone na watrobe i nolvadex oraz dobra diete). chodzi mi o ile wieksze przyrosty bede mial procentowo (nie musicie odpowiadac z dokladnoscia do 5 miejsc po przecinku :) wystarczy mi w przyblizeniu)
3. czy przy tak malych dawkach powinienem sie obawiac gyno, lub tradziku?
4. czy jest sens brania mety minimalnych dawkach (5-10mg)?
z gory dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
w zasadzie to nie powinienem odpowiadac bo wszystko jest na forum wystarczy poszukac...

pierwsze dwa pytania sa conajmniej bezsensowne wszystko zalezy od ciebie wiadomo ze jak nie bedziesz stosował diety to wiekszosc twoich przyrostów bedzie stanowił tłuszcz i woda ktora spadnie..bo nie ma takiej ocpji zeby została a jesli zrobisz czyste miesko to bedzie ono dosyc trwałe
3.przy dawkach rzedu 10 mg ed gino nie wystepuje, nie ma nadmiaru substancji w krwioobiegu i wszystko jest absorbowane.
4.zalezy co chcesz osiagnąc

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1204
a czy jakis srodek osloni przed wystapieniem tradziku, lysienia czy tlustej skory? bo jak sa oslonki na gino to pomyslalem ze moze cos i na to sie znajdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1857
Witam, nie moge nigdzie tego ponownie znalezc wiec zapytam tutaj - co sadzicie o dawce 10mg co 4 godziny? Na 6-cio tygodniowy cykl wyjdzie ok. 500 tabsow? Cos mi sie wydaje za duzo :D

ps. inne srodki potrzebne do odblokowania jak rowniez oslonowe dostane bez recepty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
albo cie pogielo albo nie wiem co..... 10mg co 4 h nie przekraczaj dziennie 25-30 mg a to i tak malo nie jest.....! ja zawsze polecam 15-20 mg dziennie. i nie dostaniesz nic na odblok bez recepty. z oslonek to ewentualnie cos na watrobe.... i lepiej popros moderatora zeby usunal twoja odpowiedz bo jak inni to zobacza to cie zjada rowno....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 978
siemka jestem młody i nowy to mój pierwszy post na tym forum i oczekuje wyrozumiałości:) mam pytanie jakie moga być skutki po zjedzeniu 100kaps. METY w jeden miech(oczywiście koleś mi takie dawkowanie zalaecił) meta jest polska i ma dużo witamin(podobno) co do ceny to 90zł ponoć cena hurtowa ale jak jest to sam niewiem a co domnie to jak już muwiłem jestem młody mam 15lat ćwicze już jakieś 2lata na klate biore 70kg w łapie 32cm waże 62kg (ogólnie nieodbiegam od społeczeństwa) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
"i ma dużo witamin (podobno)" - zwłaszcza taką odmiane witaminy C - C17, która to robi z wątroby vilede

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020
leszcz jestes i tyle szkoda mety na ciebie a jak zjesz to bedziesz mial 33-34 w lapie warto???

siea wiea....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jestes za mlody, nie masz podstawowoej wiedzy, brak Ci stazu treningowego
a ta meta conajmniej 20zl za droga

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
nie bierz sie za to . poczekaj conajmniej 4 lata... powaznie twoj organizm jest za mlody na streydy i mozesz sobie zrobic tylko krzywde.......
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ODBLOK po dlugim cyklu

Następny temat

prolongat teraz winko

Wiecej