SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak redforman. do tego 100 g dobrego gainera po treningu i kieliszek oliwy z oliwek do każdego posiłku

tłuszczu nie zamienisz w mięśnie, to tak jakbyś paliwo chciał zamienić w samochód


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-10-18 15:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Tluszcz w miesnie chcesz zamieniac? To tak jakbys chcial wode w wino - tylko dzizus tak umie

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
Ale już kupiełem 10 ml prop gennesisa i 5 ml propa balkana. Wiec teraz musze dobra diete dobrac, i będzie gitara! Musi, bo na treningu nie bedzie opieprzania sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
Co dodac do tej 2 diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
masz napisane kilka postów wyżej, idź do działu odżywianie, pomogą Ci, i nie pisz postów 1 pod 2 tylko edytuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
No i co, z tych 15 ml chcesz cykl robić?


A dieta, to już w ogóle cyrk.

Kvrwa, bierzesz 700g piersi, 250g sera półtłustego/ryby, 5 jajek, 3 wory ryżu, warzywa, lniany i rozkładasz to sobie w posiłkach na cały dzień.

Pytasz jak ćwiczyć, wymyślasz diety 1k kcal, jednym słowem nie masz pojęcia co robić. Na chvj ten test, nie wiem i podejrzewam, że nawet w 20% go nie wykorzystasz.

Idź do działu odżywianie, trening dla początkujących i sobie poczytaj co nieco przed braniem tego testa.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
Postanowiłem że będe na diecie Low Carb. Jak ułoże diete to ja wkleje tutaj oraz do działu odżywianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Świński ryj... :D

Następny temat

Enantan testosteronu..dawkowanie prosze o pomoc

WHEY premium