SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
1. WIEK: 21
2. WAGA: 98
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 34-39
-klatka: 111
-udo: 68
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata na profesjonalnej
6. DIETA: Dobre odżywianie
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ten będzie pierwszy
8. TRENING: 3 razy w tygodniu siłownia, raz w tygodniu bieganie, raz basen i raz piłka nożna.
9. CEL CYKLU: Rzeżba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ---
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Trening siłowy
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy w 100%
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nic
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ---
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90
-martwy ciąg: ---
-przysiad: ---

Witam,
Mam zamiar w bliskim czasie zrobić sobie pierwszy cykl WINSTROLU Gennesisa.
Chce kupic 20ml czyli będzie 20 zastrzyków po 1 ml. Do tego chce kupić jakiś mały spalacz.

Co sądzicie o tym?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
Postanowiłem że będe na diecie Low Carb. Jak ułoże diete to ja wkleje tutaj oraz do działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
kiepski pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bo nic Ci to nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
Niby dlaczego? Dużo czytałem o tym i pisali o tym pomyśle dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2296
Trening... siłownia + bieganie + piłka nożna. Jesteś narażony na kontuzje stawów, szczególnie pod koniec cyklu. Pomyśl nad tym dwa razy bo sam winstrol wykończy Ci stawy, to raz. A dwa, piszesz że celem jest rzeźba ale przy twoim wzroście 34 czy nawet 39 cm w obwodzie ramienia chyba nie ma sensu rzeźbienie bo nie ma z czego. Jeżeli chodzi Ci głównie o uzyskanie siły to jednak bym połączył stanozolol z propionatem - w pewnym stopniu osłoni stawy przed ewentualnymi uszkodzeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
Na stawy brałbym Glucosamine 1000, podobno pomaga. I mi nie chodzi o siłe, tylko aby na mojej sylwetce było widać WKONCU mieśnie. Wiec propianaton odpada, według mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1983
kolego chłopaki tutaj mają sporą wiedze. to że tobie sie wydaje ze tak będzie lepiej to nie znaczy ze tak będzie.... jak chcesz pomocy to lepiej zadaj pytanie co zrobić i jak uzupełnić swoją diete żeby było lepiej :) napewno na tym dobrze wyjdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
Jak sie juz gosciu lapie za doping to niech strzeli jakis 1-2 porzadne cykle masowe i potem redukcja. Przynajmniej z igłą sie pogodzil ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2207
testosteron jest bazą w każdym cyklu ma wiele funkcji poczytaj o teściu i rodzajach jego a potem mądruj na forum ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
na samym winie szału nie zrobisz,poza tym są dwie głupoty na temat wina powtarzane jedna że pali tłuszcz a druga że jest to jeden z najbezpieczniejszych saa,obie są błędne.Pomysl o innym srodku na 1 kontakt z saa.O co chodzi z tym bicepsem 34-39??

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2012-10-16 07:25:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Świński ryj... :D

Następny temat

Enantan testosteronu..dawkowanie prosze o pomoc

Wiecej