SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
ja tam wole zrobić parę dni przrwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Po cyklu podtrzymanie wyników! TYM BARDZIEJ DIETA I TRENING! Cykl i bezpośrednio po przerwa
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
nie bezpośrednio po przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
po podtzrymaniu minimum miesiąć no i oczywiście po odbloku. ale przerwa nie powinna być taż długa max 2 tygi - moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
no to napisałem przecież że parę dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Oj Kuba, nie za wczesnie troche na PH??:)

PS Pozdrowienia dla mamy.

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Zobaczymy, narazie nie jest to pewne na 100% :) Tak czy inaczej reszte warunków spełniam, dieta jest, solidna, trening też, także wiesz :) Myślałem narazie o jednym cyklu, ale znając życie każdy tak mówi :)

Dzięki i również pozdro dla Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Dzieki:)

A co do cyklu, to ladnie masz to wszystko rozplanowane, wiec jesli dieta i trening rozplanowane, to powinno byc bardzo elegancko. Jednak pomysl, czy nie byloby warto dobic chociaz do 40 w bicku na sucho:) Szkoda tak wczesnie wskakiwac na mocniejsze zabawki:) Dane w profilu aktualne?

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
lepiej wyrzuc clomid do odbloku po tak krotkim cyklu na ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Kleju -> dlaczego ?

A wracając do tematu, to w sumie pomysł 40 na sucho byłby niezły... Wtedy takie zabawki dużo więcej by mi dały i biorę to pod uwagę. Z drugiej strony jednak trochę kusi mnie już coś mocniejszego ;) Dane mniej więcej aktualne :) Może w bicu jest ciut więcej i ważę blisko 80. Twoim zdaniem Łukasz jak to powinno wyglądać ?
Po cyklu odblok + lżejszy trening przez 2 tyg. a nast. normalny trening ?
Czy może przerwa 1-2 tyg po cyklu i dopiero normalny trening ?
Jeśli dobrze rozumiem, to podtrzymanie po cyklu to wrzucenie jakiegoś stacka + boostera teścia + zmiana w treningu + ta sama dieta ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 Cykl Omadren Meta Winko

Następny temat

deka + prolka

WHEY premium