SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6317
Troche poczytałem i doszedłem do wniosku, że jednak kupie odżywki, ale troche inne niż wypisałem w pierwszym poście. Mianowicie:
-monohydrat vitalmaxa
-bialko te same: system protein 80 olimpu
-dextro juice olimpu

I mam pytanie odnośnie dawkowania - czy jest ok?:

rano przed śniadaniem:
5g kretki
20g dextro
35g białka

po treningu:
to samo

czy może lepiej będzie tak:

rano:
5g krety
35g białka

po treningu:
5g krety
40g dextro
35g białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
źle.
olać zakupy.

nic to nie da.
zbyt krótkotrenujesz by organizm wykorzystałtojak trzeba.
wysrasz i tyle.
wykorzystaj ferie na ułozenie i zaplanowanie konkretnego treningu i to wszystko.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6317
Trening mam dobrze ułożony. Czyli co jak trenuje 4 miesiace to wszystko wysram, a jak potrenuje jeszcze ze 2 to wszystko sie wchłonie?

Troche absurdalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
bytch3ck: i tak nas nie posłuchasz więc co się pytasz?? myślałeś że Cię poklepiemy po ramieniu i powiemy...tak bierz to, będziesz wielki i będziemy się Ciebie bać byku, jesteś cudem wszechświata, a tak naprawdę jesteś minorum gentium, nawet jeszcze mniej, następnym razem nie zadawaj takich głupich pytań. pozdrawiam.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1141
Słuchaj ich! Kup te białko i carbo i wystarczy. Na kreatynę przyjdzie czas A SP80 to bardzo dobry wybór. Carbo BX również. PoZdro.

Ziggy X rządzi i nie ma ch... we wsi :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
owszem absurdalne.
wysracz bo nei amszpodstaw by ztego skorzystac.
organizm jest w głebokim lesie jeszce.
po 6 miesiacach nadal jesteś w lesie.
rób jak uważasz i nie zadawaj wiecejtakich pytań skoro i tak zrobisz to samo co większośc małolatów z ktorych inni zdzierają kieszonkowe.
i dobrze,biznes się musi kręcić.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6317
Pytałem sie tylko o dawkowanie... a zamiast tego dostałem bezpodstawny pojazd.
Wielkie dzięki - niektórzy na tym forum sa na prawde pomocni dla początkujących...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
bzdura, niektórzy szkodzą początkujacym bo sami sa niewiele dalej.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1141
No to kup chociaż te białko, bo na pewno nie jesz jego tyle, ile musisz (2g/kgmc). Ewentualnie Carbo na "po treningu".

Ziggy X rządzi i nie ma ch... we wsi :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wez sobie do serca te rady bo dobrze ci gadaja. Nie wydawaj kasy na suple ktore na razie sa zbedne, dopnij diete na ostatni guzik (o ile wogle ja masz), zastanow sie nad treningiem i nad tym co chcesz osiagnac
A jesli juz naprawde musisz cos wziasc to bialeczko ewentualnie gainer, carbo, witaminki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-arginina

Następny temat

Odżywki po pół roku ćwiczeń

WHEY premium