SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Do testosteronu nie potrzebujesz żadnych oslonek warto zaopatrzyć się w środki do regulacji estro na wszelki wypadek no i HCG. Gdzie kupić to.musisz sam.sobie ogarnąć nikt takiej informacji ci tu nie udzieli.
Możesz polecieć
250mg testosteronu Enan. lub Cypionat co 4 dzień.
HCG profilaktycznie co 6 tygodni.

Zrób badania przed cyklem i w trakcie wtedy będziesz mógł.sie dowiedzieć co jest 5 w hormonach.
Długość cyklu zależy tylko od Ciebie w trakcie będziesz mógł dorzucić jakiś środek turanabol albo Dece wszystko zależy od Ciebie. I od twojej indywidualnej decyzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
Czyli przykładowo cykl na teść 10 tyg a hcg profilaktycznie 2 razy wystarczy ?
Badania są konieczne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
10 tyg to naprawdę krótko pomyśl o trochę dłuższym cyklu np 25 tyg w górę . Na 10 tyg szkoda kasy

Jeśli chodzi o badania uważam że warto je zrobić ja swój 1 cykl zrobiłem bez badań i miałem małe komplikacje w trakcie takie jak brak kontroli nad prolaktyna. Zrobisz jak.uwazasz


Zmieniony przez - Flooky w dniu 2018-02-03 00:27:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
Ok dzięki za informację jeszcze trochę przede mną lektury i będzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Spokojnie 250 co 5ty dzien mu stsrczy i zrob minimum te ok 15 tyg najpierw zredukuj a pozniej zrob mase...szkoda Ci hajsu na badania czy jak ? Bo jak na tym bedziesz oszczedzal to dobrze mozesx na tym nie wyjsc i pkscz bedzie zrob min test calk,ptolaktyna i estradiol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41867
3 lata treningu z przerwami,94 pas na 175 cm,po wynikach widac ze tu kuleje trening i dieta,powinien chlopak pozadnie wziasc sie za to ,a za jakis czas dopiero myslec o kluciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
Nie nie w pasie mam 86 cm popierdzieliłem w ankiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
Załóżmy że tak na 16 tyg ile potrzebuje na to kasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41867
wybacz ,ale moim SKROMNYM zdaniem,powinienes sie wziasc za trening ,diete,suplementy,pozniej poczytac jak brac ,skad brac I jak to wszystko dziala,i co dotego brac , by dzialalo...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 45
Panowie mi również przydała by się pomóc w 1 cyklu. Myślę nad enana lub cypio i nie orientuje się co by było dobre na odbloka.
I pytanie zasadnicze czy w czasie cyklu nie bedzie problemu z erekcją bo co jak co ale ja i moja dziewczyna uwielbiamy to robić.

WIEK: 22
2. WAGA: 73
3. WZROST: 183 
4. WYMIARY: 
-biceps: 33 
-klatka: 100 
-udo:  
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5roku
6. DIETA: 
-białko: 2 g 
-węglowodany: 6g 
-tłuszcz: 1g 
 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: BRAK 
8. TRENING: FBW 4x w tyg 
9. CEL CYKLU: masa mięśniowa 
 10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak 
11. POZIOM BF%: 
 12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry 
 14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie 
 15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra 
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata: 70 
-martwy ciąg: 125 
-przysiad: 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie sterydy na 1 raz?

Następny temat

Pomoc przy 1 cyklu

WHEY premium