SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze HST- ocena planu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2340
Na klate planowałem jeszcze więcej, w dzielonym robiłem 12-15 seri
więc 2 to i tak mało, poźniej i tak pewnie dodam. Na trica robie tylko jedną bo już po klacie dosyć czułem trica, a tu jeszcze wyciskanie na bary x2,a na bica 2 serie bo jest dosyć wytrenowany
,na pewno lepiej od trica,bica robiłem w dzielonym nawet 10 seri więc 2 serie to nie dużo.

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
IMO na pewno dodasz

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2340
Jetem już po pierwszym treningu 15 Zakwasów praktycznie wcale, trening miły, łatwy i przyjemny i na pewno krótki- max z rozgrzewką 40min. Tylko w 2 seri barków musiałem przyśpieszyć pod koniec- barki były troche zmęczone przez wcześniejsze ćwiczenia. I przerwy między ćwiczeniami robie jak czuje że moge już dalej ćwiczyć, zawsze to z zegarkiem w ręku 1;1,5 czy 2 minuty . Czy można by w mikrocyklu piątek dodać jakąś serie?np. na klate?

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
Czy można by w mikrocyklu piątek dodać jakąś serie?np. na klate?

Jeśli czujesz, że nie rośniesz, nie jesteś obolały.. to możesz, a nawet powinieneś. Poczytaj o seriach w temacie podwieszonym.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2340
Mógłbyś mi podać linka do tych wypowiedzi o seriach bo coś nie moge znaleźć...Mam pytanie co do suplementacji w HST. Teraz jestem po 4 treningu 10-tek ale planuje jeszcze 2 cykle HST-główny el masa, ale maksymalny wzrost siłe jaki się uda. Zamierzam w 3 cyklu wziąć kreatyne- o ile juz mnie nie bedzie pobolewal kręgosłup bo za martwy i przysiady chciałbym się w końcu wziąć...Chciałbym się też wspomóc Tribulasem i nie wiem kiedy by było najlepiej.POZDRAWIAM

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
https://www.sfd.pl/temat162413/

Cr. jak najbardziej ale czy tribulus jesst Ci potrzebny, no nie wiem.

Zmieniony przez - Ark w dniu 2005-12-20 08:06:01

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2340
Kreatyne jak będe zdrowy. Jaki inny suplement można kupić, antykataboliki aż tak w HST chyba nie są potrzebne, może tylko w negatywach. Więc co innego zostaje. Teraz się zbliżaają święta więc laska ma mi kupić jakiś prezent i chyba wybiore Tribulasa A nie ma gdzieś wypowiędzi na temat zwiększania liczby serii w kolejny mikro cyklach?(15->10 itp)???


Zmieniony przez - Bruce_111 w dniu 2005-12-21 23:07:11

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
Kreatyne jak będe zdrowy.

Na co chorujesz ?

Jaki inny suplement można kupić, antykataboliki aż tak w HST chyba nie są potrzebne, może tylko w negatywach. Więc co innego zostaje.

Tauryna, BCAA, NObostery, gainer/carbo/biało w zależności od braków w diecie.

A nie ma gdzieś wypowiędzi na temat zwiększania liczby serii w kolejny mikro cyklach?(15->10 itp)???

Jest taki schemat.. 15x1, 10x2, 5x4, neg/5RMx4.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2340
Nie choruje na nic, tylko ten kręgosłup torche mnie pobolewa. Kreatyny jeszcze nie brałem więc za pierwszym razem do siadu i ciągu dodałbym troche kg i nie chciałbym tego zaprzepaścić. A jaki schemat zastosować do mojego treningu? Zaproponój coś, teraz jestem po 5 treningu 10-tek i dopiero teraz czuje lekkie zakwasy.

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
A jaki schemat zastosować do mojego treningu? Zaproponój coś, teraz jestem po 5 treningu 10-tek i dopiero teraz czuje lekkie zakwasy.

Dodaj poprostu serii

No pain no gain ? No brain no gain !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dla 50-cio latkow ????

Następny temat

Rozpietki - pytanie

WHEY premium