SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect BODY - 2 numer magazynu dla ludzi aktywnych -dostępny od 15 lutego 2010

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widzialem te mala reklame :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Ale czemu w ogóle o to pytasz? A tak na marginesie, moje koleżanki jak zobaczyły tytuł arta "Dieta szczupłych i szczęśliwych" to od razu wyrwały mi PB. Dziewczyny to potrafią być fanatyczkami, kości i skóra, a i tak będą twierdzić, że składają się w większości z tłuszczu... "Jak Krzyżacy z dopingiem walczyli..." - baniowy artykuł. Mam też 2 szybkie pytania do Binia w związku z drugą częścią artykułu o diecie JEM/NIE JEM. Czy porcje BCAA można zastąpić/uzupełnić serwatką. Takie rozwiązanie nasunęło mi się na myśl po przeczytaniu artykułu Willa Brinka. A pytanie drugie, o której porze zaproponowałbyś w Twoim "rozkładzie" przyjmowanie termogeników, czy raczej jest to obojętne (w sensie pory oczywiście i z wyłączeniem wieczornej)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
serwatka zawiera nie tylko aminokwasy
ale jesli bylby to izolat to jest to opcja do wziecia :D

termogeniki podobnie jak przy normalnej diecie - poza wieczorem jak slusznie zauwazyles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1890
Pytam bo zobaczylem reklame i chcialbym poznac sklad :)

Ps: Kto pyta, nie bladzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
To termogenik oparty o sinetrol (ekstrakt z cytrusów) i l-karnitynę. Odpowiedź Olego na sugestie o skuteczny spalacz tłuszczu bez kofeiny i psychenergizerów, dla osób uczulonych na kofę i źle tolerujących stymulanty. Dodatkowe zalety - pozytywny wpływ na układ krążenia i możliwość stosowania przed snem.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1890
Czyli spalacz dla osob majacych klopoty z nadcisnieniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Dzięki Biniu za odpowiedź ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 207
To jak to w końcu jest z tym kuponem ? Mogę kupić bcaa taniej i probiotyk...czy albo na to znizka albo za 25zl opcja druga ?

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ballantin - coś w tym rodzaju... Taki spalacz mogą np. stosować osoby, zmuszone do redukcji wagi z przyczyn zdrowotnych.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
To fakt, sporo z otyłych osób (kobiet i facetów) ma problemy z sercem i kofa jest nie dla nich.
Ciekawe w takim razie kiedy pojawi się nowy Therm Line S i ile będzie kosztował.
Może będzie przy okazji jakiś konkursik?!?

Zmieniony przez - joyride w dniu 2010-02-16 21:46:58

Spam killer...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA przyjazdne dla zoladka

Następny temat

preparat ziolowy na pasozyty!!!

WHEY premium