SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect BODY - 2 numer magazynu dla ludzi aktywnych -dostępny od 15 lutego 2010

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
www.brinkzone.com/general-brinkzone-stuff/brinkzone-published-in-perfect-body-magazine/

Will Brink prosi nas o ocenę. Jestem przekonany, że jego artykuł zasłużył na wysoką notę, więc nie zwlekajmy z wystawieniem jej. Być może odwdzięczy się jeszcze ciekawszymi artykułami ;)

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-02-21 19:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Artykuł Willa - SUPER! Mówię to - jako wieloletni publicysta. Mamy nadzieję, że Will na zawsze pozostanie w naszym składzie redakcyjnym.

"Szerokie barki" to nasz kiks. Ten artykuł będzie dopiero w następnym numerze. Bo praktyka wygląda tak, że okładka przygotowywana jest miesiąc wcześniej, aby można było reklamować kolejny numer.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 659 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14332
1szy numer kupilem z ciekawosci i sie nie zawiodlem ciekawa lektura,
2gi z checia bym kupil tylko u mnie nie ma w miescie, fakt bede niedlugo w wiekszej miejscowosci gdzie jest PBcenter, ale przydalaby sie mozliwosc prenumeraty :)

Jakieś plany są?

http://serwislodz.pl - naprawa komputerów Łódź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Trzeba by to przemyśleć...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 411
patryk0s

a nie ma w kolporterze albo empiku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jest w dystrybucji tych sieci. Jeżeli niema w danym punkcie - to każcie im sprowadzić!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też chciałbym prenumerate,bo nie mogę dorwać w pobliżu 2 numeru,
przemyślcie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6143
Gazeta całkiem sympatyczna.
Kilka ciekawych artykułów.
Jedno duże ale:
Duży brak obiektywizmu.
Czytając niektóre artykuły czuję że jestem karmiony reklamą przez firmę Olimp.
Stąd lekka niechęć i dystans do tego co się tam czyta.

Albo robi się coś porządnie, albo nie warto sobie zawracać tym głowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
A konkretnie gdzie zauwazyles ten brak obiektywizmu. Sorry, ale chyba jednak przesadzasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6143
Olimp zarabia sprzedając własną reklamę. Między reklamy wrzuca się parę różnych rzeczy a tak to gazeta glownie sluzy jako reklama Olimpu. Bezposrednio poprzed liczne reklamy na całą stronę. A posrednio poprzez polecanie swoich produktow w niektorych artykulach.
Takie jest moje zdanie i odczucie po drugim numerze. Mam do tego prawo. 3 numer kupię jednak na 100%.

Albo robi się coś porządnie, albo nie warto sobie zawracać tym głowy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA przyjazdne dla zoladka

Następny temat

preparat ziolowy na pasozyty!!!

WHEY premium