SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect Body od strony historycznej i modowej - propozycja

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zbyszko powiedz czy zamierzacie poszerzyć magazyn o wątki historyczne z kulturystyki oraz o prawdziwą modę dla faceta ? Ja bym jeszcze dodał po kilkadziesiąt stron, pozostał jednak przy dwumiesięczniku, warto byłoby sprowadzić osoby które doświadczyły kulturystyki w latach 70-tych oraz osoby związane z modą męską . Obserwuje ówczesne trendy i o ile moda undergroundowa czy tez uliczna jest okej, bo pozwala na pewien komfort, nie uwidocznić mięśni to o tyle moda , że tak to ujmę obcisła jest absolutnie nie do przyjęcia i mam na myśli głównie rurki spodnie, t-shirty przylegające jeszcze od biedy mogą być, jednak gdy taka istota, bo tak chyba można nazwać osobnika pseudoalfa czy też pseudomacho chodzi w t-hircie z ogromnym dekoltem, do tego obcisła i ze spodniami rurkami i szpanuje swoimi mięśniami, przechadzając sie ulicą, naraża się wówczas na agresję ze strony prawdzwiwych facetów, a przecież tego chcemy uniknąć
Nie mówie tu absolutnie o sobie ponieważ doskonale wiem na ile moge sobie pozwolić zakłądając odzież, bardziej chodzi mi o nasz polski naród mężczyzn, którzy muszą nauczyć sie od małego , że ubiór homoseksualny jest po pierwsze nietolerowany przez kobiety z rozumem, po drugie obniża ogólną męśkość, po trzecie naraża na konflikty z innymi osobami, po czwarte jest obiegiem szyderstw innych krajów z zachodu, obiektem żartów
Wracając do historii kulturystycznej to warto w Perfect Body też o tym pisać, i nie ważne, że pewne schematy się utarły, wazne jest to że takie osoby noszą za sobą motywację, bo nic tak bardziej nie napędza jak widok trenującego 70 latka .
Poszerzcie 2-miesięcznik o te 2 działy , a będzie jeszcze lepiej .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dziekujemy za opinie
zawsze wslch**emy sie w opinie naszych Czytelnikow
kto wie - moze i na to przyjdzie czas w magazynie Perfect Body ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost inteligencji w wieku 26 lat oprócz czytania książek .

Następny temat

Supel z piperyną, dawki i dieta bogata w przyprawy .pytania .

WHEY premium