SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula Lewczuk - Moje przygotowania do MŚJ w Bikini Fitness

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Gratulacje :D
Ale ta z pierwszego miejsca galanta niunia :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rkarpinski
Gratulacje :D
Ale ta z pierwszego miejsca galanta niunia :D


Uuuu... faktycznie, ale nasza Paula też miodzio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja nie mówię, że nie bo jest piękną kobietą.
Ale gust jest jak dupa, każdy ma swój

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Gratulacje. Fantastyczny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
no no, nie wiedziałem że rocznik 90

rok strasza tylko ode mnie jesteś gratuluję podwójnie za to ! w najbliższym czasie na pewno już tylko podium, a w końcu 1. miejsca ! Graty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
Witam wszystkich serdecznie
Przepraszam za brak postów, ale dopiero dzisiaj wróciłam do chacjendy, a wiec tak, dokladnie tak jak piszecie, zajelam 5 miejsce, mysle, ze to niezly wynik zwazajac na Moj staz treningowy oraz na ilosc zawodniczek, jak i sam poziom zawodow. Kolezanka z pierwszego miejsca, chyle czola, zwycięstwo w pelni zasluzone! Piękna buźka i sylwetka, a do tego mega sympatyczna !! Jednak nie zamierzam się poddawać :) dało mi jedynie silny bodziec do działania i doskonalenia swojej sylwetki, a przede wszystkim prezencji (bo wlasnie z tym mam na scenie najwiekszy problem) zamierzam zrobic sobie chwilkę przerwy (wiadomo święta oraz sylwester) po czym ostro działać do Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Europy Juniorów :)
Pozdrawiam gorąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dalej bikini fitness?
znalazlam w necie kilka zdjec, ale moze masz jeszcze jakies swoje czy cos? niekoniecznie prywatne z hotelu, ale ze sceny

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2012-12-18 22:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
Oczywiscie ze bikini :) Jest jeszcze duzo do poprawki, także zapowiada sie chyba malutka kuracyjka kreatynkowa :) niestety prywatnych zdjęc nie mam, wszystko to co znalazlam w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ja mam kilka wczorajszych

Wstawię też Emila, niestety forum mocno kompresuje foty i tracą na jakości









Zmieniony przez - Bull w dniu 2012-12-19 08:30:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę 4 dniowy

Następny temat

Fortified Iron

WHEY premium