SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula Lewczuk - Moje przygotowania do MŚJ w Bikini Fitness

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziennik Pauliny w tym dziale no nie wierze ale ciesze sie

i czekamy na fotki, jak by ktoś nie widział nigdy to w dziale treca w starym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
haha, tak tak fotki będą obowiązkowo, postaram się wrzucić jakieś świeżynki z dniem jutrzejszym (zapowiada się konkretny trening kulasów), dziennik w dziale Treca jest już nieaktualny, teraz będę działać tutaj :)
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Miałem przyjemność widzieć na Pucharze Polski PZKFiTS, nie mylę się, że brałaś udział ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
dokładnie :) PP i MPJ zaliczone :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Jeśli znajdę wideo z Tobą, to wrzucić na YT i udostępnić tutaj ? :)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
Pewnie, dlaczego nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
Na miły początek dnia po mega tyrających interwałkach, pyszny omlecik :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Uśmiechający się omlecik. Forma, cóż. Mi się podoba :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
rkarpinski
Uśmiechający się omlecik. Forma, cóż. Mi się podoba :D


A komu się nie podoba? Cud miód, szczyt kobiecości.

Pozdrawiam i będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
Dziękuję :)
Po weekendzie idę na przymiarki stroju, więc postaram się powstawiać kilka fotek w pozach obowiązkowych
POzdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę 4 dniowy

Następny temat

Fortified Iron

WHEY premium