SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pas lędźwiowy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Witam.
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, jak powinien wyglądać dobry pas kulturystyczny do ochrony odcinka lędźwiowego kręgosłupa? Generalnie to nigdy nie korzystałem z tego gadżetu i wcale nie planowałem, jednak po ostatniej dość bolesnej kontuzji postanowiłem się właściwie zabezpieczyć.
Czy powinien być skórzany, być na klamry, czy marka jest ważna, itd.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Nie myśl, że działam lekkomyślnie lub po prostu głupio. Miałem już do czynienia z różnymi kontuzjami i wiem jakie kroki podejmują lekarze. Często się zdarza, że wysyłają człowieka na "rehabilitację" nie wiedząc nawet, czy ból jest pochodzenia mięśniowego, czy kostnego. I nie raz mi się już zdarzyło, że wszystko wracało do normy bez ingerencji medycznej w czasie krótszym niż był rokowany z pomocą zabiegów.

Po za tym, jeszcze raz, dzięki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
uzywam tego , jest szeroki dobrze sie sprawuje przy wszystkich cw w których go stosuje

http://www.hitec.pl/product-pol-669-Pas-kulturystyczny.html

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2015-03-07 08:20:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
dzięki wielkie, o coś takiego mi chodziło ;)

To jeszcze małe dodatkowe pytanko, jeśli chodzi o zastosowanie pasa. Zakłada się go na koszulkę, czy trzeba na gołą skórę i kwestia tego, czy noszę go cały trening, czy tylko zakładam na serię, tj. zakładam, robię serię, zdejmuję i w kółko.

Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
na koszulke.
zakladasz przed seria, po serii odpinasz
uzywaj tylko do ostatnich, naprawde ciezkich bojow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
j/w
z uwagi na to, ze pas blokuje rozwoj mięśni stabilizujących
noszac go caly czas, po zdjeciu i wzieciu ciezaru zegniesz sie jak scyzoryk

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
osobiście polecam pasy trojbojowe , takei co sa na szerokość rowne na całej swojej dlugosci oraz grubsze , co to za kontuzja była ? i czy wszystko z nia ogarnięte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Jeśli chodzi o kontuzję to jeszcze ją leczę, ale jest znaczna poprawa. Przez pierwsze dwa dni nie mogłem się w ogóle schylać i ledwo chodziłem. Teraz (minął prawie tydzień) mam już pełnię ruchów, ale od czasu do czasu trochę czuć ten odcinek.
Wiadomo odczekam jeszcze trochę, bo najgorsze, co można zrobić to odnowić niedoleczoną kontuzję.
Swoją drogą, może miał ktoś z Was coś takiego, że po tym jak strzeliło w odcinku lędźwiowym wystąpił ostry ból promieniujący do górnej części pośladków i bocznej części ud. Mam nadzieję, że wyleczę to bezpowrotnie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
co masz na myśli ze to wyleczysz ? jak jest to leczone ? byles z tym u lekarza , fizjoterapeuty masz odpowiednia terapie czy masz na myśli kilka dni przerwy i tabletki przeciwbólowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Pójdę do lekarza, który albo sobie zażyczy zdjęcie RTG (jeśli faktycznie się będzie znał na rzeczy), albo wyśle mnie bezpośrednio, bez rozeznania na zupełnie nic nie dające zabiegi typu krio, tens, czy inne takie.
Niezależnie od wersji będzie mnie to kosztowało dodatkowy czas, zawracanie głowy i być może pieniądze, a efekt przyniesie wymierny.

Jeżeli nie doszło do zaburzenia struktury tkanek to wszystko powinno się z czasem samo zagoić, tzn. ból powinien ustąpić. Niczego mi więcej do szczęścia nie potrzeba.

Zmieniony przez - Laokos w dniu 2015-03-08 00:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
działanie na krótka mete , ale Twój wybor , powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ułożyć dietę

Następny temat

Ocena diety i pomoc w odzywkach na mase z 70 do 80kg pomocy

WHEY premium