SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań odnośnie Carbo, Białka i Omegi 3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
No wszystko w odniesieniu do piersi z kurczaka jest tłuste, ale nie mówie o boczku. Szynka/schab/łopatka wieprzowa/wołowina na pieczeń dodatkowo podroby (choć może nie bezpośrednio po treningu). No to ty proponowałeś WPC, suple zbędne jak dieta dopięta ale jak już brać to najlepiej moim zdaniem szybki shake białkowo-węglowy po treningu i po 1-1,5h posiłek . Zawsze to dodatkowe kalorie i makroskładniki w smacznej formie które na pewno jakiś tam wpływ na kompozycje i przyrosty mają (cały okres potreningowy). No a co do bananów, to nie wiem jak u ciebie ale mi rodzice nigdy nie bronili jeść owoców, za to dziwne proszki czyli odżywki to już tak . Dodatkowo w owocach masz witaminy, minerały , antyoksydanty i inne składniki nie odżywcze ale mające pozytywny wpływ na nasz organizm. Nawet głupi lód/słodki napój/wafelek to smaczniejsza opcja niż walić to carbo. Po prostu trzeba też myśleć o smakowitośći diety a nie walić suchą kure z ryżem i pomarańczowe carbo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Z tym kurczakiem to trafiles w 10 NIENAWIDZE TEJ J####EJ piersi z kuraka!! Ale i tak bd ja jadl, bo jeszcze smaze ja na nastepny dzien do kanapek... wiec nwm :( a co do wpc to nie proponowalem, tylko dalej nie wiem czy po treningu trzeba pic bialko czy same wegle wystarcza... Ale ok od jutra po silce siekam szejka z 2 bananow. Tyle wystarczy ? Noi wiadomo przyjde do domu u zjem moja ulubiona piers mm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402394
do kanapek mozesz upiec sobie inne mieso (np.szynke, karkowke) , dobrze wchodza na zimno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Hmm no to by byl nawet spoko pomysł, ale jak juz mysle ze ja super kucharz robie karkoweczke to a tak wgl to chyba pierwsze slysze zeby karkowke miec w diecie :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402394
młody jestes jeszcze malo słyszałes,
dieta to nie tylko ryz i kurczak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Poczytałem i ludzie pisali że karkówka strasznie tłusta jest, nie wiem może coś zamiast niej ? I w jakiej formie to przygotować bo totalnie nie wiem
A co do omegi 3 byłem dzisiaj w dwóch sklepach z odżywkami i mówili tam że nie słyszeli o żadnej firmie nutro pharm. Na pewno to ma być taka ? A jeśli nie ta to poleciłbyś inną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Jedyne kolego co potrzebujesz to dobrego mięsa w diecie, warzyw i owoców.
Z suplementów tylko dobre białko no i omega 3 nigdy nie zaszkodzi ;)

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
ok to zjem pare owoców, ogórka pomidora i troche miesa i bd miał mięsnie - tak mozna wywnioskować z twojego posta.
Nie wiem jakie to mięso ? Schab ?
I co do tego omegi dokładnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
To już zależy od tego, co chcesz osiągnąć, bowiem jedno mięso ma mniej, a drugie więcej tłuszczy. Poczytaj najpierw ogólnie o wieprzowinie, wołowinie, drobiu, a następnie zdecyduj czy np. mięso z indyka, czy może mięso wołowe itd.

Nie ma białka, nie ma mięśni, to istotny budulec.

Nie rozumiem ostatniego pytania. Jest masa środków, które można wziąć dodatkowo, wybieramy je według własnych upodobań Jeden będzie miał w diecie olej lniany, a drugi omege w kapsułkach, trzeci będzie pił tran. Poczytaj trochę, powiększysz swoją wiedzę na temat odżywiania, także poszperaj po innych działach forum lub ogólnie w literaturze przedmiotu.

PS. A co do ogórka i pomidora to też poczytaj :) Nie zaleca się łączenia tych dwóch warzyw. Poczytaj trochę o tym, oprócz bicepsów skorzysta na tym mięsień pod czaszką :P

Zmieniony przez - Zete w dniu 2014-12-16 16:43:54

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Wiem że się nie łączy ogórka i pomidora :* to była ironia, boże...
Co do omegi chodziło mi jaką firmę w końcu wybrać... BO CZYTAŁEM I SIĘ NIE DOWIEDZIAŁEM
No i co do mięsa zapodam może karkówke bo jest tańsza od cyca z kuraka, jak zaproponował mi ktoś mądry ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam , pomóżcie przybrać na masie

Następny temat

Kupno Kreatynyy

WHEY premium