SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitaliss Proteine. Pomoc w doborze białka i parę pytań.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Witam wszystkich :)

Jako że jestem niedoświadczona w kwestii jakichkolwiek odżywek, po czytaniu na ich temat od paru dni jestem nieźle zakręcona i dlatego pomyślałam ze najprościej będzie Was poprosić o radę jako zdecydowanie bardziej oświadczonych ;) Takie uwagi bardziej cenne niz jakakolwiek wiadomość wyczytana w necie.
Więc do rzeczy. Jakiś czas temu udało mi się zrzucic sporo zbędnych kg. Aktualnie jestem jeszcze w trakcie redukcji myślę ok 5-7 kg ale chciałabym zacząć już na serio kształtować ciało ćwicząc siłowo nie tylko areobowo.
Aktualnie przebywam pracując zagranicą wiec moja dieta nie jest najlepiej dobraną i zbilansowaną dlatego też zaczęłam myślec o białku jako odżywce gdyż napewno nie mam go wystarczająco.
Oprocz tego chcialam zapytać co sądzicie aby w moim przypadku brać jakis wspomagacz spalania tłuszczu ze względu na to że już trochę jest za mną każdy nast kg już coraz ciężej zrzucić.

A więc dziś w sklepie sieciówce natknęłam się na takie coś ( na zdjęciu) i zastanawiam się czy jest sens zakipić tego więcej czy jednak zdecydować się na coś profesjonalnego. Nie mam zbyt dużych wymagać jestem kobietą wiec zalezy mi poprostu tylko na tym żeby te mięśnie miały skąd czerpać budulec. Czy to ma sens? Nie ukrywam że to najbardziej przystępna dla mnie opcja.


Jeżeli niestety jest to ... to proszę czy możecie mi polecic jakąś sensowną odżywkę białkowową oraz spalacz dostępny na tej stronie?


Bardzo dziękuję za pomoc :)

Na składzie od góry:

Energia
tłuszcze
węglowodany
?
białko
cukry

W skłdzie wyczytałam również : białko sojowe, białka mleka, rozpuszczone białka mleka, hydrolizat kolagenu.











Zmieniony przez - bezprecedensowaa w dniu 2015-01-12 21:20:44

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-01-12 23:28:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160429 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234377
nie wklejamy linkow, usunalem go.
masz dostep w Holandii do sciteca chocby?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przygotownia

Następny temat

Który wybrać?

WHEY premium