SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań do Mawashi'ego:)))

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2252
Witam serdecznie.
Mam parę pytań do Ciebie Mawashi odnośnie cyklu „Porusz swoje…":)

BARKI
1. Czym mogę zastąpić wyciągi, gdyż niestety nie mam możliwości wykonywania ich w domowej siłowni?
2. Czy „pajacyki" wykonuje się tak aby nad głową ułożenie dłoni było grzbietami do siebie czy „normalnie" (palce skierowane do wewnątrz)?

KLATKA
1. Jakim ćwiczeniem mogę zastąpić krzyżowanie linek?

TRICEPS
1. Czy pompki na poręczach mogę zastąpić „szwedkami"?

To chyba wszystko. A przynajmniej na razie:)
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2252
Teraz wszystko jasne

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Sogacz duchowy bo realny poszedł wcześniej.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Mawashi ostatnio aktywny: 7 sierpień 23:16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2252
Fak
Dzięki Yakuza za info.
Wychodzi na to, że będę musiał poczekać aż się odezwie.
Chyba, że może Ty jesteś w stanie mi pomóc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Są to pytania które nie bardzo rozumiem bo odnoszą sie tematu mawashiego

Nie wiem dokładnie nawet o co pytasz

Czy tylko jak zastąpic poszczegolne cwiczenia czy cos jeszcze

Mawashi nie raz bywa ale rzadko.

Jak nie odpowie to ja to zrobie. Tylko wyjaśnij mi lepiej w czym tkwi problem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2252
Głównie chodzi mi o zastąpienie ćwiczeń na wyciągach (z racji ich nieposiadania) na inne o podobnym charakterze.
Niedawno dopiero zacząłem trenować wg. zaleceń Mawashi'ego i natknąłem się na parę problemów.
Nie wiem np. czy zamiast wspomnianych wyciągów mogę wstawić dowolne ćwiczenie na daną partię czy jakieś szczególne.
A co do "pajacyków": nie wiem czy dobrze je wykonuję
Jak powinny być ułożone dłonie z hantelkami w górnej fazie?
Czy powinny być ułożone tak jak do klaskania czyli palce do wewnątrz czy tak jakby miały się styknąć grzbietami? (robiłem tym drugim sposobem to dodatkowo oprócz barków mocno pracowały mi kaptury - nie wiem czy tak ma być?)

Myślę, że po krótce i w miarę jasno wyjaśniłem o co mi chodzi
Jak coś nie jasne - zaraz sprostuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
z tego co pamietam to w klatce mozna zastapic to przenoszeniem ciezarka, pisze to gdzies w tym temacie o Klatce, mawashi to napisał

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2252
Dzięki Instynkt Jedno praktycznie rozwiązane. Z resztą na razie będę musiał poczekać, chyba, że przychodzi wam coś do głowy to z chęcią zapoznam się z waszą opinią.

Pozdrawiam

Odświeżam Może Mawashi się zjawi?

Zmieniony przez - Perfid w dniu 2006-08-16 14:44:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to wyślij mu powiadomkę albo na gg zagadaj.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2252
THX Don Garcia Nie pomyślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2318
Szwedki angażują mięsnie klatki też.. lepiej rób zwykłe pomnpki prowadząc ramiona blisko wzdłuż ciała.. i na pięściach. Ja zawsze na treningu trica robią dwie serie ich :)

Linki w ćwiczeniu na klatke zastąpisz wyciskaniem sztangielek z supinacją(dają podobny efekt)

Jak robisz pajacyki to miej dłonie skierowane do węwnątrz
Wyciąg możesz zastąpić drązkiem
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2252
Zajadacz z braku abona sog duchowy Dzięki. Teraz mogę spokojnie przejść do pełnego treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile powtórzen

Następny temat

Stara szkoła martwego ciągu ...

WHEY premium