SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie Przepraszam nie mieszajcie sie..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
robili z toba nagranie i nie powiedzieli ci kiedy bedzie emitowane????
zadzwon do nich opieprz a pozniej spytaj powiedz jeszcze ze jak ci w tej chwili nie powieedza to im w******lisz to na koncu tego programu dolacza wypowiedz "ten zacofany w rozwoju brutal dzwoni do nas z ppogrozkami poniewaz chce wiedziec kieddy puscimy program w ktorym biez udzial - co za nie mozliwe zachowanie" - i w tym momencie Drzyzga mdleje ze strachu
a tak serio jak si dowiesz kiedy to bedzie to napisz chce obejrzec zreszta jak wszyscy zobaczymy jak to wyszlo w tych "Rozmowach w rynsztoku"

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Zazwyczaj dziele sie swoimi planami treningowymi{bo amm taki komfort ze sa układane przez specjalistów i psychologów...},ale ja taki model chyba tobie nie powiem...

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Gino jaki ty jestes meski..
Dzieki chłopaki wiadomo ze sie zancze na rzeczy..jak program bedzie na antenie to dam wam znac narazie sam nie wiem...A dzwoniec dzwoniełem...

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
Sherdog88 – masz moje uznanie za odwagę !!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam !!!

Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prodram rozmowy w toku to jeden z najbardziej bzdurnych programów w tej materii, opinie tam wygłaszane w większości przypadków są bzdurne i oderwane od żeczywistości. oglądają go stare babcie i te same barany które są wielbicielami telenoweli. na przyszłość bądź mądrzejszy i niedaj się wciągnąć w takie g****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
Serdog_88 masz soga za to ze wogole tam wystartowales

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
dzieki ale juz taki jestem)
a co do programu drzyzgi to szkoda komentowac!!!
aha i nie pytalem o plan treningow ale o styl ktory trenujesz???
jj? , bjj?
pozdrawiam @ll

"NO RULLES !!!! NO PAIN !!!! streetBOX "

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
No nie wiem ale chyaba wiadomo w parterze bjj w stujce thai kick boks i sambo.

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Ok guasimodo, od dzis tak do Ciebie bede mowil. Ale fakt jest faktem nadal uwazam Cie za cepa skoro czepiasz ludzi o takie rzeczy. Zazdrosc albo glupota nie musisz odpowiadac co Toba kierowalo. I zgadzam sie z sherdogiem odnosnie obijania ryja... Jak kogos to interesuje to chyba liga kibicow bedzie w sam raz. Pozdrawiam

DJ SPIN THAT SHIT!!!

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
przykro mi to mowic ale jesli polska wysyla na tak wazne zawody modeli to znak ze z SW w naszym kraju nie jest dobrze. nigdy wczesniej o tobie nieslyszalem a nagle ogladam program gdzie widze jednego goscia ktory wyglada jakby sie mial zesrac przed walka (wiem ze to mylne wrazenie ale tak go odebralem przed walka dopiero podczas niej pokazal jak meznym jest fighterem) i widze tez drugiego szuplutkiego z***** na ryju i mowiacego ze on sie boi co by go za bardzo nie obili bo bedzie niefotogeniczny wybacz ale po tej wypowiedzi chcialem wy***ac telewizor za okno kupic bilet do moskwy i samemu wam w******lic jednak obejrzalem twoja walke i stwierdzilem ze zaslugujesz na prawdziwy szacunek (podobnie jak twoj kolega on za odwage a ty za umiejetnosci) ale prosze cie nie rzucaj na przyszlosc tekstow w stylu nie chce zby mnie bil bo bedzie bolalo bo nie zyskasz w ten sposob nic a sporo stracisz. moim zdaniem nie mozesz byc jednoczesnie dobrym fighterem i modelem (chyba ze grapplingowym) trenujac jakiekolwiek udarzane czy thaia czy kicka czy chocby nawet boks musisz w pewnym momencie dostac w nos a wtedy... musisz sie zdecydowac... ja osobiscie gardze modelami wiec polecam ci droge wojownika bo za***iscie dobrze ci idzie trenuja a moze kiedys sie uda. A co do tvn to lej na nich z gory ludzie zdrowo myslacy i tak nie wierza tej telewizji a reszte ja na przyklad mam w dupie.
pozdrawiam i sog dla ciebie dobrze ze wpadles i ze wszystko opisales bo ogladajac ten program moglbym stracic dobre zdanie o tobie
(troche zamotalem i mozesz czuc sie troszke pojechanym ale chodzilo mi o to ze jest niezle a na pewno bedzie lepiej) pozdrawiam
qasimodo2

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan (sogs included) piosenki z filmikow

Następny temat

BJJ czy Krav Maga ? (lublin)

WHEY premium