SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie Przepraszam nie mieszajcie sie..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
"chyba nikt się nie spodziewał że w TV powiedzą coś miłego o Vale Tudo?!"

Kijas. Zobaczysz jak beda walczyc do prawa transmisji zawodow VT to beda sie o nie zabijali

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Chopakom ktorzy sa za mna {czyli za jaka kolwiek promocja vt w polsce dziekuje...},nie jmaięłm ostatnio czasu abu tu zagladac bo miałem dosc napiety terminarz..
Ale juz odpisuje..jesli chodzi o twarz boje sie tak jak kazdy stracic zeby ,itp a w pierolu sie nie boje dostac juz od pół roku strtuje w wadze do 94kg{gdzie sa chłopy ktorzy zbijaja z 100kg}a sam waze 85 kg ->własnie oststnio sobie to uswiadomiłem...ale to nic.
A jesli chodzi o modela to własnie BAs i Belford sa dobrymi przykłdami...a z nimi GINO nie chciał bys sie spotkac ..dobra jesli chodzi o mnie ale oni sa nieniszczalni a tez byli modelami .CZyli mYslisz sie i to cąłkowuicie...
I przyjmij to do wiadomosci...Nie sztuka jest tkwic w błedzie tylko pzryznac sie do niego...

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wy ciągle pier....licie o tym samym przecierz tak przegadywać można się w nieskończoność jesteście śmieszni jak stare baby każdy z was ma rację bo to temat rzeka i zależy tylko od wlasnego punktu widzenia wię skończcie wszyscy pier...olić do kur...y nędzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5188
Link to reklamowki
http://www.rozmowy.tvn.pl/dopobrania/promosy/20030519-23/p2003-05-22.zip

"Lubię się bić" czwartek o 18:00 to chyba to

******
SFD JUJITSU TEAM

"Saru mo ki kara ochiru"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a... Tą idiotkę która się wypowiada na końcu reklamówki najchętniej strzeliłbym z kolanka, zamknął w klatce i powiedział że to jest super.



Kto gorszy w dżudo, ten krwawi dużo!!!
s.f. Skurcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
ta suka co sie chciał bic w klatce..póniej podeszł do mnie po programi i powiedzieł z ejestem ładny...hehe ,juz od połowy programu sie smaięlm im w twarz..

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogladnalem to 5 razy i wiecej nie jestem w stanie. To jest ponad moje sily.

(...) Bryl jest w swoim żywiole. Autorytet i pozycję zdobywa się tu siłą pięści, a nie zawiłymi i mętnymi rozważaniami o harmonii ciała i umysłu. Ten styl uczy również, jak zwalczać strach i zaakceptować ból. Nic więcej go nie interesuje, niczego więcej nie potrzebuje. [Jacek Podoba o Andrzeju Brylu i Karate Kyokushin]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
A i jeszce cos specjalnie siuedziełem jak coiota...Ale to sie wytnie .naprawde ejstem ciekaw jak to wyjdzie pozdrawiam chłopaków z NUTA LIVRE>>{nie wiem ajk sie to dokałdnie pisze...

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Moze chodzi o luta livre, ktore trenuje

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Pewnie tak poznałem kolesia który to trenuje tez dostałę sie do FInału Mistare POlski Z pOZNANIA jest KOlo nawet spoko

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan (sogs included) piosenki z filmikow

Następny temat

BJJ czy Krav Maga ? (lublin)

WHEY premium