SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie Przepraszam nie mieszajcie sie..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
ok stary zakaniczam moj udzial w tym poscie stwierdzeniem ze nie chodzi mi o to ze jestes cienias i nie umiesz walczyc bo widzialem walke i pokazales ze potrafisz!!!
ale o twoja wypowiedz zaden faiter ktorego znam i cenie NIGDY W ZYCIU NIE POWIEDZIALBY ze boi sie o twarz publicznie , prawdziwy wojownik nie okazuje strachu lub go nie zna!!!
chodzi o to ze te dwie rzeczy sie wykluczaja bo bedac modelem masz zachamowania musisz dbac o twarz bo masz z tego kase ! to jasne!
no koment!
ale dlatego wlasnie uwazam ze to polaczenie jest bardzo ZLE!!!
dzieki za dyskusje pozdrawiam @ll szczegolnie guasimodo 2))

"NO RULLES !!!! NO PAIN !!!! streetBOX "
"BIEGAM , SKAKAM, LATAM, FRUWAM,W DOBREJ WALCE WYPOCZYWAM)"

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gino ja bardziej szanuje faceta który potrafi się przyznać do strachu przed walką niż gościa który tego strachu nie okazuje, a w rzeczywistości sra po gaciach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
I TYM SIE ROZNIMY)
JA NIE MAM SZACUNKU DO SLABYCH ANI WSPOLCZUCIA !!! I SAM nie oczekuje wspolczucia czy litosci !!!!
kazdy jest inny takie zycie)
pozdrawiam @ll

"NO RULLES !!!! NO PAIN !!!!streetBOX "

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Hmm moim zdaniem w jego przypadku nie chodzi chyba o strach tylko o rozsadek...

DJ SPIN THAT SHIT!!!

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"(...) ja bardziej szanuje faceta który potrafi się przyznać do strachu przed walką niż gościa który tego strachu nie okazuje, a w rzeczywistości sra po gaciach.."

Gdy podczas walki czujesz bol - powinienes miec kamienna twarz, mimo wszystko. Szanuje ludzi, ktorzy potrafia zachowac te bardzo wazne.. pozory. nie wolno okazywac strachu, bo przeciwnik od razu to wykozysta i cie odpoprostu ZA***IE.


I kiedy byliśmy dobrzy
po prostu zamknąłeś oczy
Więc kiedy jesteśmy źli
zamierzamy pokryć bliznami twój umysł
[Marilyn Manson]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
[w tym krotkim tekscie nie porownuje nikogo; nie daje takze konkretnego przykladu; nie chce by ktos pomyslal, ze ten tekst jest wlasnie o nim, bo nie jest; nie mam nacelu nikogo pouczasz]

Przed walka powinno sie milczec, poniewaz:

1. Gdy mowisz, ze sie boisz, okazujesz tym samym w oczywisty sposob swoja slabosc. Wiadomo, ze kazdy sie boi, ale gdy to mowisz, wtedy pomagasz swojemu przeciwnikowi pokonac jego wlasny strach.

2. Gdy mowisz, "jestem najlepszy i porozpier-dalam wszystkich", dajesz tym samym do wiadomosci, ze jestes tylko cwaniaczkiem i wbrew pozorom nic nie potrafi, jak kazdy dresik.

Gdy nic nie mowisz - nie dajesz nic do wiadomosci swojemu przeciwnikowi, a to go napewno zastanowi. A im bardziej sie zastanawia, - tym bardziej sie boi.


I kiedy byliśmy dobrzy
po prostu zamknąłeś oczy
Więc kiedy jesteśmy źli
zamierzamy pokryć bliznami twój umysł
[Marilyn Manson]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
dokladnie !!!nic dodac nic ujac)
tak wlasnie lubie)
pozdrawiam @ll:)
blokers masz soga:)

"NO RULLES !!!! NO PAIN !!!!streetBOX "

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ode mnie tez

chamma chamma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
dobra ale kiedy to bedzie w tv?

Przybyli ułani pod okienko ,każdy czarna Beemką siódemką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
jagnik - https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=87296

Pozdrawiam, g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan (sogs included) piosenki z filmikow

Następny temat

BJJ czy Krav Maga ? (lublin)

WHEY premium