SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie Przepraszam nie mieszajcie sie..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
GINO - SOG. Tylko mam prośbę... nie pisz wszystkiego dużymi literami bo fatalnie się to czyta...
Pozdrowienia!

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Nawet na ciebei zagłosuje i to 3 razy..Fajny z cibie ciapek

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8028


Sherdog: sog dla Ciebie za caloksztalt

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
O widze jeszce jeden burek...tym razem pikus?
O co wam kur__wa chodzi..?

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
ciapek???
mysle ze to nie do mnie bylo!?
dzieki za sogi , soorki za duze litery!
mam pytanko jeszcze sherdog88 co trenujesz i jak dlugo??
pozdrawiam @ll

"NO RULLES !!!! NO PAIN !!!! streetBOX "

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sherdog a czego ty sie spodziewales tu nie ma ograniczen wieku ani charakteru. Masz "Rozmowy w toku" z przygodnymi osobami.

Mess with the best die like the rest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8028
Z GINO w roli pani Drzyzgi

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sherdog88, sog for you ciekawe kiedy bedzie ten program bo chetnie obejrze. nie przejmuj sie tym co oni tam pokaza bo pewnie zrobia z ciebie seryjnego morderce, ktory od pieciu lat scigany jest przez organy miedzynarodowe... w moskwie ci sie nie udalo, chociaz miales szanse... eh, te glupie ograniczenia ale i tak respekt za to ze wogole wystartowales i za to ze chcesz promowac vt w polsce. pozdro

Być silnym, znaczy być pożytecznym...

Każdy błąd ma jakieś rozwiązanie, a jeśli go nie ma to tak naprawde nie ma błędu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
JA takze nie wiem o co chodzi GINO... Chyba jest zazdrosny ewentualnie. Sherdog: doskonale rozumiem twoje obawy o twarz. Ogladalem cie w tym wizjerze i szkoda ze przegrales bo gdyby nie bylo tego przepisu..koles byl twoj. Jedno co powinienes zmienic w swojej osobie to popracowac nad mowa... Uszy zatykalo czasem(troche nerwy cie usprawiedliwiaja). Daje soga za odwage ze wogole tam pojechales i ze ci sie chcialo:) VT i modelowanie ni kloca sie:) Pozdrawiam

Ps. Do sherdog apopos gina, on pewnie ma spore klopoty z panienkami i odtrazu skojarzyl cie z ggosciem co ma je na peczki:) robiac sie przy tym strasznie zazdrosny:) Baj

DJ SPIN THAT SHIT!!!

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
bartez23 lamiesz mi serce ))
mozesz mi mowic guasimodo))
to jest forum kazdy ma swoje zdanie ja tak go odebralem i tak sie wypowiedzialem!!!
zazdroszcze mu jedynie szansy ze mogl wystartowac z najlepszymi (jesli juz moge mu czegos zazdroscic)
a jak ci sie tak sherdog88 podoba to sie z nim umow )
pozdrawiam @ll

" NO RULLES !!!! NO PAIN !!!! streetBOX "

GINO

GINO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan (sogs included) piosenki z filmikow

Następny temat

BJJ czy Krav Maga ? (lublin)

WHEY premium