SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie Przepraszam nie mieszajcie sie..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
z kim nie chcialbym sie spotkac???
nie jestem niezniszczalny tylko trudny do za***ania)
pozdrawiam @ll

"NO RULLES !!!! NO PAIN !!!! mixBOXING "

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://forum.onet.pl/1365,304657,program.html

nie zdazylem poczytac calego watku (ale to nadrobie) wiec moze juz ktos podawal limka. Link ten jest do forum na stronie rozmow w toku. Temat forum? Lubię sie Bić :D dalje chloipaki - zmasowany atak


.: satori :.

"nie jest wstydem przegrać, jeśli próbowało się wygrać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8028
Wlasnie widzialem krotka zapowiedz jutrzejszego programu. Shergod... wspolczuje... Ci ludzie ktorzy zadaja pytania sa jacys po***ani !! Dla nich to jakies herezje. Heh... pier...dol ich wszystkich sherdog i nie przejmuj sie. VT w polsce bedzie, predzej czy pozniej i czy tamci tego chca czy nie.
Pozdr

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem przed chwilą zapowiedź jutrzejszych "Rozmów w Toku" i ma być o walkach w klatkach, Sherdog chyba ty tam jutro będziesz.
Pozdrawiam

"Ból jest najlepszym instruktorem, ale nikt nie chce zostać jego uczniem."

Choi, Hong Hi
Twórca Taekwon-Do
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łukasz85, czytaj wątek zanim coś w nim napiszesz.

Kto gorszy w dżudo, ten krwawi dużo!!!
s.f. Skurcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
widzialem i widzialem tez program o najemnikach w calosci koles ktory byl ukryty czytal tekst z kartki ale andrzej jeden z 3 najemnikow wypadl za***iscie poprostu i mimo ze cala widownia zadawala beznadziejne pytania i widac bylo ze nikt tam niema pojecia o najemnictwie to jednak ten andrzej poprostu umial sie tak wypowiadac ze bylem pod wrazeniem bo zapedzil ta drzyzge czy jak jej tam w kozi rog to poposztu byl majstersztyk ale ona i tak miala swoja plente gotowa na sam koniec wiec oni sobie a na sobie... a tobie stary to naprawde wspolczuje jakby mi ktos powiedzial ze by mnie wyslal do konga to bym chyba niewytrzymal i walnal albo ze smiechu albo ja... ci ludzie w tej publicznosci sa poporostu podstawieni i juz a koles ten "ukryty" widac bylo i slychac jak z kartki czytal poprostu kompromitacja.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tarciu czego nie rozumiesz??
Specjalnie dla Ciebie, jutro (22.IV.2003r. )w programie "Rozmowy w Toku" ma być rozmowa z Sherdogiem na temat walk bez regół (walk w klatkach).
Jeżeli czegoś nie rozumiesz chętnie Ci wytłumacze
Pozdrawiam

"Ból jest najlepszym instruktorem, ale nikt nie chce zostać jego uczniem."

Choi, Hong Hi
Twórca Taekwon-Do
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bregalad też oglądałem to o tych najemnikach i ta publiczność jest "boska" za***ał bym s****ieli. To aż dzisiaj piszczało że oni są podstawieni ale najlepszy tak jak pisałeś był ten koleś co nie pokazali jego twarzy.
Pozdrawiam

"Ból jest najlepszym instruktorem, ale nikt nie chce zostać jego uczniem."

Choi, Hong Hi
Twórca Taekwon-Do
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
tamten kolo byl da best poprostu jak se go wspomne to ahhh
-dlaczego to robiles
-dla adrenaliny (no lol kazdy nromalny powie chociaz ze dla kasy a ten nie) ktora rozrywala mi zyly bla bla bla koles byl podstawiony i odpowiadal tylko na pytania drzyzgi i to takie wyjete z kontekstu calkiem koles byl poprostu aktorem ktory nawet tekst czytal z kartki.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Specjalnie dla mnie? Super

Wszystko rozumiem, chodziło mi o to że mówimy o tym programie od wczoraj, Kokeshi podał nawet link do reklamówki.
I tyle.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

Kto gorszy w dżudo, ten krwawi dużo!!!
s.f. Skurcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan (sogs included) piosenki z filmikow

Następny temat

BJJ czy Krav Maga ? (lublin)

WHEY premium