SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pajace z siłki!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
a jechales francuskie wyciskanie za glowe czy w waskim uchwycie rak??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4626
no to u mnie na osiedlu są takie lamusy ze
1. zaczynaja się ze sobą i jeden do drugiego mówi: " ile bierzesz na klate że sie tak rzucasz"
2. jest taki jeden h** co w szkole lata w dwóch bluzach żeby byc większym
3. inny jak idzie w bludzie to idzie normalnie, a jak załozy kurtkę zimową - pikowaną to macha łapami jak by miał gdzieś odlecieć, albo jak idzie w koszulce to tylko patrzy sie na swoją klate i ją napręża przed osoba którą mija
szkoda słów na takich ****ów, eeeee już nic wiecej nie pisze bo aż mnie agrsja złpała.

trening bez włożenia weń serca jest niewiele warty !!!

[][]--[][] moja siłka -- http://www.sfd.pl/temat285940-strona1/ [][]--[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
jest taki koleś co pizgał 1 strzał omy i myślał że urośnie ale to nie wszytsko zamiast ćwiczyc to robił pompki i przysiady

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ja tez nosze czesto 2 bluzy mi sie tak podoba pod spod dac bluze z kapturem a na to jakas inna

jak ide w krotkim rekawku przy jakis laskach lub wiekszych kolesiach to tez napinam klate zeby ladniej wygladac

i ch.u j z tym, mi to nie przeszkadza

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3628
na silowni spedzilem ponad 10 lat (obecnie trojboj), nie uwazam ze wiem wszystko choc inych tez trenuje, ale dalej spotykam wiekszych i mniejszych ode mnie deb.ili.
jak widze ze jakis mlody chlopak calkowicie zle cwiczy. normalnie robi cwiczenia w taki sposob ze sie w pale nie miesci (podciaganie sztangi w opadzie robi na kocim grzbiecie, prostych nogach, barki wysuniete do przodu i probuje cos podnosic), podchodze grzecznie i sie pytam co robi i ze nie powinien tego tak robic, to patrzy na mnie jak na wariata i dalej swoje, bo gdzies przeczytal. i nie wytlumaczysz.
albo to
kiedys jak zaczynalem trojboj (po kilku latach spedzonych na silce), i bylem juz w miare silny, poszedlem na wakacjach na jedna silke, wchodze a tam taki wiekszy cwaniaczek, mysle sobie trzeba zrobic klatke a on tez robi to sie pytam czy moge sie dolaczyc, a on ze tam w rogu sa takie male sztangi zebym sobie wzial i pocwiczyl, ok skoro nie chce ze mna cwiczyc (mysle sobie) to poczekam az skonczy i zrobie po nim. tak zrobilem i jak zobaczyl ze dzwigam tyle co on, a wazylem wtedy ze 30kg mniej od niego albo jeszcze wiecej, to nic nie powiedzial tylko sie spakowal i sie zmyl. ale mialem polewke.
ale takich jest pelno, zarowno wielkich cwaniaczkow, jak i mniejszych, i takich co pozjadali wszystkie rozumy i wiedza najlepiej. teraz juz sie nie wtracam do nikogo na silce, chyba ze sie spyta.
pozdrawiam normalnych bywalcow silowni i tych innych tez, niech tez cos maja od zycia, jak w glowie pusto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11455
remol dobrze to ujołeś, ale ten cfaniaczek co ci te gryfy małe pokazał to jaaaaaaaaa.... - byli tacy i będą, aż ktoś da im szkołe....

Strenght&Honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
można tesh patrzeć w drugą strone, jak np wchodzi ktoś mało zaawansowany, dopiero zaczyna ćwiczyć i podchodzi do jakiegoś"większego" gościa spytać się jak wykonywać ćwiczenie to ten oczywiście nie ma czasu zadawać się z "kurduplami" i powie mu spier***aj. to tesh jest denerwujące bo ten gość tesh musiał od czegoś zaczynac i mógłby podzielić się doświadczeniem, no ale on jest przeciez taki zaje***ty

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Ma ktoś z was jeszcze jakiś wyjątkowy pajaców na siłowniach?? Jak tak to zapraszamy do opisu...

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25
jest i to pelno

f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 261
Jestem raczej początkujący, moja waga i wyniki są mizerne. Jednak jak słysze kolesia który na szkolnej siłce pod koniec zajęć gdy już wsyscy się zbierają wpada do sztni z tekstem "no miałem dzieś wyj***ć 70kg na klate, ale jest już zapuźno" to mi ręce opadają.

Ja, dla wtajemniczonych!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mah- moja siłownia

Następny temat

DOBRY filmik z cwaniakami jak leja kolesia

WHEY premium