SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO KONKURSU "MR SFD" - TYLKO TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 836
sory myslalem ze tych fotek brakuje i je dorzucilem oraz podalem dane ale trzeba jeszcze skorygowac ten moj post wiec sory za utrudnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
poprawiłem

zgłoszenia - ostatni dzień , termin nadsyłania do godziny 23:59 (włącznie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
jeszcze jedno pytanko
jesli startowalem w zawodach jako junior kilka lat temu,lecz juz teraz nieaktualne,czy trzeba pisac zawodnik?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
jesli startowales to jak nieaktualne?
start był, wiec nalezy to uwzglednic
w zgloszeniu (napisac jakie zawdoy , i rok)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Banan jak mogę uzupełnić te informacje pod moim tematem,bo nie mogę go już osobiście edytować.I następne pytanie czy trzeba podać wszystkie starty jakie ma się za sobą czy wystarczy jeden??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
wystarczy jeden, np. ostatni - chodzi o to bysmy mieli info, kto zalicza sie do kategorii 'zawodnikow' a kto do 'amatorów'
po uplywie terminu skladania zgloszen (Dzis 23:59) wspolnie podejmiemy decyzje - wiedzac ilu chetnych wzielo udział w I etapie - jak bedzie wygladal II etap i czy w ogole bedzie jakikolwiek podział, wybór finałowej '10' itd.
Pamietajcie, ze to nasz 'pierwszy raz' i minimalne bledy moga sie przydarzyc kazdemu, narazie wszystko idzie zgodnie z planem (i regulaminem)

odnosnie info, mozesz podeslac np. mi na priv, uzupelnie to pozniej
...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286
Dopiero przyjechałem do domu. Pomniejsze tylko fotki i zaraz wklejam jako zgłoszenie.
Banan... jest mały problem, nie dostałem nigdzie KiF gazety. Rozumiem, że to głównie dla aktualoności zdjęć ... W niedziele w Sopocie ciężko było znalezc sklep z KiF, teraz bez śmiechów :) dla wiarygodnosci kupiłem co było z pazdziernika "playboy ":)

Szukam TEAMU który przyjmie mnie do siebie i umozliwi dalsze starty .
Instruktor sportu kulturystyki.
Mistrz Polski w Klasycznej 2007 IFBB Mistrz Świata OPEN 2008 WFF WBBF vc.Mistrz Świata WORLD PRO !2008 WBBF
Mistrz Polski Athletic NAC 2011
vc Mistrz Świata Athletic NAC 2011

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5298
...

Zmieniony przez - borys85 w dniu 2008-10-13 00:04:52

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Dobry Playboy nie jest zły

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

REGULAMIN I ZGŁOSZENIA MISTRZOSTW SFD "Mr SFD"

Następny temat

lucas - nowe foty str. 4-5-6

WHEY premium