SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO KONKURSU "MR SFD" - TYLKO TUTAJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286
przyjmuje do wiadomości :)

i dla pewnosci, do 12.10.2008 należy nadesłać zgłoszenie z fotkami tak ?

Szukam TEAMU który przyjmie mnie do siebie i umozliwi dalsze starty .
Instruktor sportu kulturystyki.
Mistrz Polski w Klasycznej 2007 IFBB Mistrz Świata OPEN 2008 WFF WBBF vc.Mistrz Świata WORLD PRO !2008 WBBF
Mistrz Polski Athletic NAC 2011
vc Mistrz Świata Athletic NAC 2011

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
tak, 12.10 to ostatni dzien do składania zgłoszeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Mam pytania odnosnie obowiazkowych poz. Co oznacza klatka bokiem ?? Czy klatka bokiem moze byc z wyprostowana reka i napietym tricepsem czy musi byc z ugietym ramieniem i napietym bicepsem ?? W obu pozach doskonale widac klatke bokiem. Wogole nie rozumiem czemu potraktowaliscie triceps tak po macoszemu. Wkoncu to bardzo wazny miesien. Most muscular tez mozna wykonac na kilka sposobow wiec mozna wkleic wiecej niz jedno ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
Witaj,
klatka bokiem:








Most muscular: owszem można przyjac tutaj klika 'ustawien' chociazby ramion, nikt przeciez nie zabrania zrobienia sobie kilku fotek , umiescic w zgłoszeniu nalezy jednak tylko jedną z nich zgodnie z regulaminem, mozesz przeciez dac wczesniej je do oceny np. w swoim temacie ze zdjeciami, czy tchp ,czy po prostu znajomym do oceny ;)

Odnosnie póz obowiązkowy - zostaly one wybrane przez sędziów zawodów, skoro m.in doswiadczeni zawodnicy zażyczli sobie takich póz, to coś w tym musi byc.

ps. owszem fotki np. triceps bokiem mozesz zrobic, i je 'trzymac' poniewaz - to teraz moja taka szybka myśl wiec prosze się nią w 100% nie sugerowac - moze dla finałowej 10tki dojdzie obowiazek dodania 1-2 fotek ,gdyby poziom był bardzo wyrównany, dlatego warto sobie zrobic wiecej zdjec tak jak uczynił to 1 zgłaszający się rurek i trzymac je w rezerwie, jakby co poinformujemy o jakis zmianach, chociaz nie wiem czy cokolwiek zostanie 'ruszone' , decyzje ewentualna podejma sedziowie w II etapie czyli finałach zawodów

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-09-26 13:31:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
nie neguje tego wyboru ale naprawde szkoda tego tricepsa bo w zadnej z obowiazkowych poz go nie widac. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dawaj marcin roz******l konkurencje

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Mam pozornie głupie pytanie:
Ile Michał "Rurek" ma lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
a co to za pytanie?
nie ma limitu wiekowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie chodzi mi limit.
Po prostu się zaskoczyłem pewną informacją i uważam, że chłopak ma talent - tyle.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli ktoś zostaje M.P. Juniorów,to raczej ma talent
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

REGULAMIN I ZGŁOSZENIA MISTRZOSTW SFD "Mr SFD"

Następny temat

lucas - nowe foty str. 4-5-6

WHEY premium