SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEMKÓW ROSNIE I BEDZIE WIELKI

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Wyszukiwarka->szukaj wg pseudonimu-> kanarek -> https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=122449&x

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11262
malpablak co Ty sie tak podniecasz 48 w ręce, widac ze malo widziales. NIe wiem co byś zrobił jak bys zobaczył kolesia który ma 54 na rzeźbie powołałbyś go na prezydenta? dziwny jestes...

"Błądzić jest żeczą ludzką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Szkoda że sam kolega widniejący na fotkach nie wypowiada się bo często mogą paść inne słowa niż by sobie tego życzył...

A co do porównania z kims innym Patrick widać ma bardzo mały stopień tłuszczu w organizmie do tego łapa bardzo zbliżona (wymiarami) do kolegi wlasnie dlatego nie ma co tu porównywać Masa/"rzeźba" ponieważ łapa nawet 4 cm mniejsza dobrze wyrzeźbiona będzie sie prezetowała i wydawała o wiele lepiej niz większa ale za to z większym poziomem tłuszczu...

Do tego wchodzi Wzrost grubosć kosci itd.. wszystko robi swoje.. Nawet budowa bicepsa...

malpa moja rada-> wyluzuj wiem że gosć jest duzy ale na forum pojawiali się więksi

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
siema .
Pzremokow ah Przemkow stolica grzybkow ehhehe
koles jest tlusty i nic wiecej.
mam do ciebie pyutanie wpadales kiedy moze na balety do wiechlic kolo Szprotawy? czy tylko siedziales w tym burdelu w Przemkowie ktory niedawno zamkneli? ciekawe czy jezdziles do Grazki bo jak tak to pewnie nie raz dostales od lubina lomot hihihih ale co ja tam bede gadal koles mniej OMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!
ps, a co do baletow w glogowie to padaczka
bylem tam ostatnio i niewidzialem zadnego konkreta,sami piwniczni pakerzy z bluzami w spodniach szukajacych zaczepki heheheheheh

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Ja chciałbym wypowiedziec sie a propos tego pierwszego kolesia "Gaja" czy jak mu tam..
Wiec moje zdziwnienie polegalo naposzatku na przeczytaniu jego wynikow i ogladniecie fotki . Wymiary i to ile podnosi na Klate z deka przesadzone.. Chcialbym zauwazyc to ze czlowiek ten ma bardzo slabo rozwiniete barki jak na kogos kto podnosi 180kg.. Przeciez przy wyciskaniu sama klata nie pracuje.. A odnosie bicepsa i tej fotki co obok jakis mlody stoji, to kazdy kto by przy takim czlowieku co ma 28cmm w bicu stanol iby mal kolo 42cm by tak samo wygladal.. Wiec nie dam temu kolesiowi wiecej niz 44 w bicu i 140 na klatencje.. Wyniki jak najbardziej przecietne
POPROSTU NO COMENTS
POZDRWKI KRWKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
sory Mroczek ale twoja wypowiedź stanowi tylko potwierdzenie Toejej niewiedzy. A gdybyś zobaczył Wagierę jak wygląda to też byś się sprzeczał, że nie wyciska ponad 230 bo jest za szupły i ma za małe barki. Żałosne.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Nie musisz mnie przepraszac..
Oczywiscie ze mozna byc osoba nie wazaca ponad 100kg i nie majaca super masy i podnosic ogromne ciezary, bo przeciez obwod biesnia nie jest wprost proporcjonalny do jego siły.. Mam tu namysli sylwetki głownie 2i3bojistów.. Wszystko mozna zrobic rozsadnie trenujac..
Ale biarac pod uwage to jak on wyglada, nie sadze zeby podnosil tak wygoorowane ciezary.. Po po jego sylwetce mozna wnioskowac ze przeprowadzaon trening typowo kulturystyczny,(obwodowy) a nie trening siłowy Stąd moja powyzsza opinia.. Nie mowie ze on wyglada źle ale jak dla mnie wyniki ciut przesadzone.. Chyba kazdy moze miec odmienne zdanie co nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
A po drugie Veter mojej wypowiedzi nie musisz bezposrednio odnosic do mojej wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Sory Mroczek, troszkę za ostro pocisnąłem.
Mim zdaniem wynik nie musi być wygurowany. A co do treningu to nie masz pewności, że w jego cyklu rocznym nie znajduję się cykl typowy na silę. A jesli nie możesz uwierzyć to pomyśl że koleś może ma predyspozycje i siła mu łatwo przychodzi (chociaz jak widać po zdjęciau nie tylko siła). Choć moim zdaniem nie śą potrzebnne nadludzkie predyspozycje, żeby ten koleś wyciskał tyle ile zostało podane. Pozdrawiam.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam bym wiele dał oby wyglądać jak ten typek w dresach adasia.Jego wymiary są dobre,wygląd zresztą też.Duza część osób naoglada się na mr. olimpia nafaszerowanych i odwodnionych i oczekujecie puźniej od ludzi zwykłych tzn. przy tych olimpiach to oni są zwykli, rzeczy conajmniej niemozliwych.
MOim skromnym zndaniem gośc ma podobne wymiary do MIchalaia,a wyglada o niebo lepiej.POza tym michalai dostał za swoje zdjęcia takie laury że poezja,więc coś tu jest nie tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsza odslona dopiero bedzie....

Następny temat

Modlitewnik (nareszcie)

WHEY premium