SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRO LONGATUM z BiogeniX'a

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja pytam o prolangutam
wiec gras też do mnie odpisałaś jednoczesnie

tylko powiedzcie - czy prolangutam wanilia jest też taka słodka jak monster mass BX wanilia?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
z prolongatum jadłem tylko czekolade i truskawke - czekolada pisałem wyzej truskawka ok , choc dla mnie leprza truskawka była Matrixa Olimpa nawet z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
niestety nie mam poroownania do monster massa - tego akoorat nie proobowalam; moze ktos inny tobie pomoze

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
czarny powiem ci tak ja uwazam mxpro(tez na pewno probowałeś) za bardzo słodką wanilie i serio az za bardzo słotką , natomiast wanilia prolangutam jest podobna (pare znajomych mowiło) z przewagą Mxpro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Zobaczcie, jak ciężko dyskutuje się o smakach. Odczucie smaku zależy od ilości i rozmieszczenia receptorów dla poszczególnych smaków.
Dla czego ciężko?... Odżywki OLIMPa są dosmakowywane umiarkowanie, zgodnie z trendami dla prepartów do sportu wysokokwalifikowanego, bo zawodnicy wyczynowi wypijają ich dużo, i z reguły wolą, aby odżywki nie były przesmakowane. Odżywki BIOGENIXa są dosmakowywane znacznie intensywniej, zgodnie z trendami amerykańskimi i recepturami amerykańskich technologów. A mino to, niektórzy z Was odbieraja je zupełnie odwrotnie...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
izolat olimpu czekolada jest ostro przesłodzony!
zdecydowałem się na wanilię
dzieki za pomoc

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Dlatego ja uzywam Prolongatum z Jelfy i nie narzekam na smaki
A Olimp wedlug mnie ma bardzo dobre smaki

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
meta


czarny zamowieś juz cos z fasta? niechciałbys poczekac do środy?

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
no wszystko oki tylko smak orzechowo - czekoladowy olimpa to najgorsze doswiadczenie mojego zycia ,az do tej pory slina mi sie zageszcza jak pomysle o tym smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Ja zezarlem 3 pudelka tego smaku, na poczatku byl bardzo dobry, potem...

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko sojowe i z jaja - można zmieszać?

Następny temat

termin waznosci

WHEY premium