SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROP WETERYNARYJNY

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jacek a ja czekam dalej na film z 185 na barki

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
sam znalazlem gdzies twoja wypowiec ze bierzesz tyle samo ale szkoda ci zdrowia tez chetnie zobacze jak wszyscy po wklejacie swoje filmy i ja wkleje swoje
narazie rzadnych wiecej zdjec ani filmow wklejac nie bende zeby sie wiesniaki mialy z czeko natrzasac
wklej jak ty bierzesz te 185 i tego samego dnia ja wkleje swoje bo film juz zrobiony czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
ooo juz filmu nie bedzie haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
shield problemy z czytaniem ze zrozumieniem widze
jak nie bedzie jak jest jak obiecalem tak tez zrobilem nowiuykim aparatem zakupionym specjalnie na ta okazje zeby wiesniaka morde zamknac raz na zawsze
ale zeby nie bylo ze tylko ja i ja ty swoje wyniki tez wklej tez sie posmieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
na pocztek to by trzeba ustalic ze to nie jest zaden wet gdzie tam na flakonie jakies info ze to jest wet , jakas nazwa firmy, jakies holo czy cokolwiek ? jakies info ze nie przeznaczone dla ludzi ze przeznaczone dla zwierzat ??? ja bralem tego propa i dzialal dobrze ale po 10 szotach zmienilem na innego i dzialal jeszcze lepiej , moze poprostu na moj organizm , nie slyszalem jeszcze opini na temat tego propa ze nie dziala wiec jest ok ale to kolejny under wedlug mnie a nie zaden wet

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
a kto pisal ze wet ludzie to kolejny under tylko nie z prochu od chinczyka a z synovexu dla animali
swoj robiony bralem rewelacja tego nie ale jak chlopaki to nie wiesniaki i zrobili jak trzeba to tez rewelacja powinna byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
Moze w nast tygodniu zasmakuje to napisze jak dziala bo ogolnie jestem bardzo wrazliwy na testa jezeli chodzi o samopoczucie,libido...

Nie wiem czy ktos bral trena z tej samej stajni co prop ale slyszalem od znajomego co bierze aktualnie ze nie ma takiej agresji jak na innych underach...slyszeliscie cos podobnego ? :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dzisiaj wbije 1.5ml omawianego propa, bede mial porownanie do atomic'a ostatnio poszlo 2ml atomica to dorobilem sie dwóch strupów na *****ie z przetarcia

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
Marcel to moze poczekaj niech sie zagoi

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wintrol - Stanoject 50 - Eurochem

Następny temat

testolic - czy orginal?

WHEY premium