SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROP WETERYNARYJNY

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
glupoty jak ch. to jest logika rodem z piwnicy.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2009-09-07 16:25:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest praktyka a ta nie zawsze idzie w parze z ligika czy teoria

Nie wiem osobiscie jak prop ale bralem treny rozne z proszku a bralem finaplix i nie ma porownania. Finaplix mocniej i lepiej czulem. Moze cala reszta byla pozanizana nie wiem ale inaczej sie czuje na tym.

Tak samo jak wole suste niz ome , niby te same estry w srodku a jednak inaczej mi wchodzi na omo a inaczej na suscie i mowie tu o orginalach. I na suscie zawsze mam problemy z pamiecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
to już kwestia jakości obu półproduktów-
mając do dyspozycji dwa tak samo jakościowo półprodukty nie ma mowy o żadnych różnicach w działaniu, przecież to ten sam środek.

1000mg cypio /week
500mg bold /week
500mg deka /week
400mg masteron/ week

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
konie wyscigowe ktorym sie to podaje kosztuja majatek ani ty shield ani 90 procent tu ludzi nie jest warte nawet podkowy z tego konia bo nikt by grosza nie dal
dlatego bajki o zanieczyszczeniu produktow weterynaryjnych smiesza mnie najbardz<iej logika i glupoty jak ch.. moze i masz racje ale wiem co bija a zaloze sie ze ty i wielu z tego forum nie proch od chinczyka tez zamawialem z indi mi znajoma przywozila i jeszcze raz nie porownywac guwna do twarogu prop z prochu jak i fina niema nawet polowy tej mocy mg do miligrama to nie sa moje glupoty tylko to samo twierdza ludzie co cwicza kilka lat nie dni
na zagranicznych forach pelno jest tematow o proczach i o tym ze juz 100mg propa to nie to samo co 4 lata temu odpowiem wam dlaczego dawniej byly tylko dwie firmy co sprzedawaly proch teraz jest kilkaset ale fabryk prochu nie przybylo ale towaru tak i to 100000 razy wiec chyba logiczne ze ten proch jest chrzczony i rozrabiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
a zreszta poco sie wogole wypowiadac zaraz ze mnie pimpa zrobia
walcie dalej apteke heeeeeeehheheheheh ome co dziala slabiej niz prolo i te super wynalazki desmy z kreda w srodku a zapomnialem o dece shield normy z kujawskim a jak sie ma szczescie to z enanem
pozdrawiam wszystkich zdrowia i masy

Zmieniony przez - jacekm29 w dniu 2009-09-07 19:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ome co dziala slabiej niz prolo

ejjjjjjjjjjj to moj text !!!

Proch moze byc chrzczony, niestety to logiczne
i tylko to sie zgadza

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
miczel jesli ty pierwszy to napisales to zwracam prawa autorskie musialem przegapic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
hahaha
spoko

widac ta mysl czesto sie trafia

EDIT: mam to https://www.sfd.pl/Testo_blend_sustanon_-Phoenix_lab-t471016-s3.html 

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2009-09-07 19:57:49

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Za***isty prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
no czyli powiedzenie sie zgadza,
kupuje sie proch, robi sie sok na wybrane stezenie, wbija i sie i klepie po chvju, i nie wiadomo o co chodzi-
a jak nie wiadomo o co chodzi, to o co chodzi ?

1000mg cypio /week
500mg bold /week
500mg deka /week
400mg masteron/ week

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wintrol - Stanoject 50 - Eurochem

Następny temat

testolic - czy orginal?

WHEY premium