SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRODŻEKT DZIKA PLAŻA - Aniasquats

temat działu:

PRODŻEKT DZIKA MASA / PRODŻEKT DZIKA PLAŻA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13385

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
mikrus87
ale to że za małe to chyba tylko ty przyuważyłaś


Ach to moje bystre oko - wszystko wyłapie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
Mogłabyś zdradzić jak wygląda ćwiczenie nr 5?:)
Te czekolady 300 g to przypadkiem milka oreo? Jeżeli tak to lepiej jej sama nie otwieraj :D

Skarpetki fajne, szkoda tylko, że trochę za małe:D


znalazłam w necie jakąś fotkę z ćwiczeniem, proszę :P


Czekolady to milka oreo i jogurtowa z chrupkami, tą oreo już jadłam miesiąc temu, także wiem, że jest ekstra :D
Czemu za małe? Na opakowaniu był mój rozmiar :P No chyba, że mam za duże łydki :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
to nie mi się tłumacz Dorcia widziała że są za małe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Mi tam się podobają skarpetki nawet jeżeli są za małe

Fajny strój na trening, więcej takich fotek

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 89
cwiczenie czasem robie i dla mnie hardcore :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wtorek- barki i biceps.
1. unoszenie hantli w bok 4serie 15/20/15/30x (4/2/4/2kg)
2. unoszenie hantli w przód 4serie 15/20/15/20x (4/2/4/2kg)
3. przyciąganie hantli do brody 4serie 15x
4. żołnierskie 3 serie 12.5/15/20kg 15/15/10x
5. wyciskanie nad głową na maszynie 3serie 10/10/14kg
6. uginanie ramion ze sztangą 3 serie 10/10/12.5kg 15x
7. uginanie młotkowe 3 serie 6/6/7kg 10x
8. pompki max

Środa - plecy, tryceps
trening zaczynałam z tak okropną migreną, że chciałam jednak się przebrać i odpuścić... nie wiem jakim cudem przetrwałam te półtorej godziny na siłce, ale wiedziałam, że kolena okazja do ćwiczeń na siłce będzie dopiero w niedzielę także trening musiał się odbyć ;) Wszystko robiłam automatycznie, na małych ciężarach, nie pamięram nawet ile czego..

Dieta bogata w orzechy i przez to mocno kalorie ponad zaplanowaną ilość, no ale... muszę trzymać się 150b/150w/50t bo jest to jedyny rozklad ktory daje u mnie dobre efekty i samopoczucie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyjechalam, nie mam dostepu do silki i jem rodzinne obiadki, urlop od gotowania; )
Czuje, ze forma mi sie psuje, musze sie opamietac, bo nie mam energii, ciagle bym spala...
Jutro planuje interwaly, a w niedziele licze ze trafie do hotelu z silka;)
Dzisiaj wleciala paczka m&ms i czuje sie po tym okropnie:p od poniedzialku wracam z rozpiskami treningow, diety i fotkami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Doskonale rozumiem powrotu do mamusi czy weekendowe wypady są najlepsze na robienie masy a nie plaży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No u mnie to w ogóle teraz jest niewiadomo co ;)
Nie sądziłam, że stres, załatwianie różnych ważnych spraw itd itp tak na mnie działa:P

Miałam wczoraj straszy problem z alergią skórną, nie mam pojęcia od czego, na szczęście dzisiaj już ok.
Na wyjeździe udało mi się zrobić trening biceps+barki - ale lekko, na małych obciążeniach. Do tego 20 min interwały.
Dzisiaj cardio na basenie :) Jakoś specjalnie nie lubię pływać, ale taka mała odmiana od siłowni też spoko.

Jestem już w domu, także jutro wracam na swoją siłownię i planuję posiłki. Jakim cudem już jest listopad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pyszne muszą być te Twoje omlety
Dzielna jesteś - ja z migreną jeśli nie muszę to nigdzie się nie ruszam a co dopiero na trening

Też nie wiem skad już listopad... ani się obejrzymy a już będzie grudzień i............ święta
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PRODŻEKT DZIKA MASA - KINGA DZIKO MASUJE :)

Następny temat

PRODŻEKT DZIKA MASA KAMILA

WHEY premium