SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEMY W POSTĘPACH . STOP!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8780
Kreatyna mono powduje stagnacje wody a po tym jak ja przestales brac poprostu"odplywa" a skoro nie straciles na sile to pewnie przez to masz spadek np. w bicepsie.....
Ps. Nie rozumie po jaka cholere brales kreatyne ,ale to juz Twoja sprawa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1413
hej no właśnie też się zastanawiam co po to brałem jak wogole to nie daje żadnego efektu .. a moze brałeś coś co byś mógł polecić kurde bo troche mi to przybija jeśli sie cwiczy a tu spadek brałem kreatyne co mi ja duzo polecało ale daruje sobie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8780
Co bym mogl Ci polecic,piers z kurczaka i ryz....Zamiast wydawac kase na suple skup sie na diecie po na tym poziomie suplementy nie sa Ci potrzebne....Przyrost bo kreatynie na pewno miales( wiekszy przyrost sily i masy miesniowej tez napewno )A to ,ze masz zmniejszyl Ci sie troche biceps jest to raczej spowodowane tym co napsialem w poprzednim poscie ....Chyba ,ze jak zaczoles brac kreatyne miales np.30cm a teraz np 29,5cm wtedy bym sie marwtil ,a jesli np. przez cykl kreatynowy przyszly Ci 2 cm a po tym jak przeztales brac spadlo 0,5 cm to i tak jestes 1,5cm na plusie....

Zmieniony przez - emin3m123 w dniu 2011-05-08 12:55:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1413
no właśnie szczerze Ci powiem ze chyba powinienem sie martwić bo jakos efektów nie widziałem w obwodach po tej kreatynie moze te 0,5 cm tak jak mowisz zeszła to jestem na 0 chyba hehe jeśli chodzi o siłe to napewno wskoczyło na duży + ale jesli chodzi o mase to bardzo ciezko mi cos powiedziec bo chyba nic kiedys jak ćwiczyłem dawno temu wyszedł na rynek pierwszy x pand 775 g to po nim wskoczyło mi 3,5 cm w bicku jak juz mowimy o tej parti miesniowej po jedynm cyklu az do podziwu sam byłem w szoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8780
czyli juz wiesz w czym jest problem-dieta....Gdyby byla to masa poszla i by bez czy z kreatyny,za szybko wzioles sie za odzywki /suple...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
HEHEH przestań tak ragowac rzeczywiscie niewiem po co ci ta kreatyna wogle suple jeszcze do tego jakis mutant mass gainer to smietnik to odzywka weglowodanowa w wiekrzosci a to mozna dostarczyc organizmowi bez problemu białko jak już jakieś warto ALE poczekaj narazie dieta bez diety ani rusz jedz regularnie i zwracaj uwage na to co jesz suplementy to narzedzia dla ludzi którzy wiedza jak sie nimi posługiwać, i zazwyczaj dobrze w trakcie długich zastojów żeby przełamać sciane i pojsc dalej
po kreatynie zawsze sa spadki wiec sie nie dziw to rzecz normalna i naturalna nic sie nie dzieje zostaw tego mutanta i zacznij JESC

I POWIEDZ MI CZY PRZEZ TEN CZAS POWIEKRZYŁ CI SIE SPRZET DO TRENINGU???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1413
cześć Tomek :) no powiem Ci szczerze ze nie żre bym tego geinera tylko kupiłem go dlatego bo mam braki w diecie gdyż moje posiłki nie są zażywane regularnie ;/ chodzi o prace ;/ a tez czasem jestem tak najedzony ze nie umiem wiecej to pije tego geinera miałem kiedys ersala gain fast o niego lepszy od mutanta ale to moja opinia :) ale tak jak mówisz jedzenie w proszku to badziew ..własnie staram sie mieć diete ino problem w tym ze jem nie regularnie i czy to ma moze jakies powód z tym ze nie umiem nabrac masy ?? a jesli chodzi o sprzet to za jakis czas bede miał sztange obciazenia tylko ławka bedzie bez regulacji tylko pozioma nie ma skosu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
musisz jesc jesli chcesz przybrac na masie siła idzie masa nie no to znaCZY ŻE trening dobry dieta zła wiec spokojnie cwicz postaraj sie jesc porzadnie zrób coś w tym kierunku no i pamientaj że ni jestes zawodowcem na siłwoni masz sie dobrze bawić nie wkrecac sie że spadek po kreatynie że masa nie rosnie że tamto POWOLI WSZYSTKO bedzie jak trzeba siadz na forum poczytaj nie stresuj sie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1413
dobrze wedziec :) i dobrze trafic na kogos kto pomaga :)no to dzisiaj do reala :D na zakupy postaram sie trzymac diete w jak najlepszym ładzie napisze jak bede zmieniał plan treningowy ale to dopiero za miesiac serdecznie pozdrawiam i dziekuje za fachowa pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8780
A skad wiesz ,ze za miesiac?Plan zmienia sie wtedy kiedy nie ma na nim postepow.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kwestia treningu/jedzenia konkretne pytania i troche historii.

Następny temat

Obowiązkowe wyposażenie siłowni.

WHEY premium