SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miętkie biceps not stop hello everyone

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Witam . Jestem nowy mój pierwszy temat o bicepsie. Cwicze już sporo i ciągle mam problem z bicepsem, jest miętkie ćwiczylem styl młotkowy cały czas . Zrobił mi się długi. A obecnie ćwiczę. Uginanie hantli oparcie o kolano. Aby bicepsie wyskoczył. Nwm czy to takie geny. Za to tricepsa mam twardy. Zakładam ten temat bo nie wiem co mam prosić pozdrawiam... czy może kupić sb jakiś jabczan kreatyna BIOGENIX M3 CREATINE CM3




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Ale młotkami czy uginaniem o kolano porządnego bicepsa nie zbudujesz. Młotki mocniej rozbudują ramienno promieniowy niż biceps

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Wiec co proponujesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
Dokładnie tak jak Rion, młotki są przede wszystkim na przedramię i głowę długą bicepsa (dlatego tak Ci się wydłużył).
Dorzuć uginanie hantli z pełną supinacją, uginanie sztangą, podciąganie podchwytem możesz też dorzucić i urośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nic Ci się na pewno nie wydłużyło, bo miejsca przyczepów nie zmienisz.
A twardośc zależy od poziomu tłuszczu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening priorytetów

Następny temat

Słabe plecy

WHEY premium